Pomóż Amber stanąć na łapy

Closed
Supported by 130 people
3 890 zł (97,25%)

Started: 19 December 2020

Ends: 19 January 2021

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Amber to 4-letnia suczka w typie podhalana. Kiedy kilka miesięcy temu dostaliśmy zdjęcie z informacją, że koczuje od miesiąca na ruchliwej drodze, nie ruszając się z miejsca, bez zastanowienia wsiedliśmy w samochód i w nocy pojechaliśmy na Podhale.

Mocno wycofana, można powiedzieć, że autystyczna, reagująca paniką na odgłosy burzy. Kiedy teraz zaczęła się w końcu otwierać do nas i do stada psów, z którymi mieszka przyszło to... Amber nie wstaje. Przy próbie podniesienia wykazuje dużą bolesność. Robi wrażenie, jakby bolało ją wszystko.

Została poddana diagnostyce.

Mnóstwo zdjęć RTG... Łapy, łopatki, biodra, kręgosłup i nic.. Nie widać zmian. Chorób odkleszczowych nie ma. Zostały wykonane badania krwi pod kątem zaburzeń immunologicznych i tu wskaźnik jest podniesiony, ale by postawić diagnozę, konieczne jest jak najszybsze wykonanie tomografii kręgosłupa.

Koszty diagnostyki Amber są bardzo wysokie i tylko na nie zorganizowana jest zbiórka. Śpieszymy się, bo suczka cierpi. Pomimo leków przeciwbólowych nie chce wstawać, nie chce jeść, nie interesuje się otoczeniem. Mamy nadzieję, że tomografia wykaże problem i uda się ją wyleczyć. Kochani bardzo prosimy o wsparcie finansowe.

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
58 zakończonych zbiórek
Supported by 130 people
3 890 zł (97,25%)