Albo je nakarmię, albo wysterylizuję. Może...

Closed
Supported by 75 people
1 700 zł (170%)

Started: 14 March 2019

Ends: 15 May 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Koty wolno żyjące na terenie mojej miejscowości nie są mile widziane. Mieszkam w pobliżu lasu i tam właśnie koty sobie żyją. Okres zimowy dla nich jest bardzo trudny, więc zaczęły zbliżać się do mojego domostwa. Wychłodzone i głodne zaglądały na mój taras - nie mogłam im odmówić pomocy.

Zaczęłam dokarmiać, dosypywać leki na odrobaczanie i ustawiłam w pobliżu budy. Dołączały kolejne koty (jest ich około 15), więc zaczęłam na własny koszt sterylizować kotki. Zbliża się wiosna i kolejne kotki są zagrożone, trzeba je już wysterylizować!

Aktualnie moja sytuacja finansowa zmusza mnie o zwrócenie się o pomoc. Z urzędu Gminy otrzymałam niewielkie, jednorazowe wsparcie, a tu sytuacja bez kolejnych sterylizacji kotów jest rozwojowa. Ograniczyłam znacznie dokarmianie, nie mam serca teraz przestać zupełnie, jak sugeruje osoba odpowiedzialna za opiekę nad zwierzętami z Urzędu Gminy.

Proszę więc o pomoc. Nie mam drastycznych zdjęć z tymi kotami, bo nie mogłabym pozwolić, by działa im się krzywda.

Wiem, że bez ludzkiej pomocy nie wyglądałyby tak sympatycznie. Więc zwracam się do Was o wsparcie. Podarujmy kawałek naszego szczęścia kotom! Kilka wpłat, a tyle mogą zmienić...

Supporters

Loading...

Organizator
1 aktualna zbiórka
15 zakończonych zbiórek
Supported by 75 people
1 700 zł (170%)