Albo je nakarmię, albo wysterylizuję. Może...

Supported by 74 people
1 697 zł (169,7%)
Donate

Started: 14 March 2019

Ends: 13 June 2019

Koty wolno żyjące na terenie mojej miejscowości nie są mile widziane. Mieszkam w pobliżu lasu i tam właśnie koty sobie żyją. Okres zimowy dla nich jest bardzo trudny, więc zaczęły zbliżać się do mojego domostwa. Wychłodzone i głodne zaglądały na mój taras - nie mogłam im odmówić pomocy.

Zaczęłam dokarmiać, dosypywać leki na odrobaczanie i ustawiłam w pobliżu budy. Dołączały kolejne koty (jest ich około 15), więc zaczęłam na własny koszt sterylizować kotki. Zbliża się wiosna i kolejne kotki są zagrożone, trzeba je już wysterylizować!

Aktualnie moja sytuacja finansowa zmusza mnie o zwrócenie się o pomoc. Z urzędu Gminy otrzymałam niewielkie, jednorazowe wsparcie, a tu sytuacja bez kolejnych sterylizacji kotów jest rozwojowa. Ograniczyłam znacznie dokarmianie, nie mam serca teraz przestać zupełnie, jak sugeruje osoba odpowiedzialna za opiekę nad zwierzętami z Urzędu Gminy.

Proszę więc o pomoc. Nie mam drastycznych zdjęć z tymi kotami, bo nie mogłabym pozwolić, by działa im się krzywda.

Wiem, że bez ludzkiej pomocy nie wyglądałyby tak sympatycznie. Więc zwracam się do Was o wsparcie. Podarujmy kawałek naszego szczęścia kotom! Kilka wpłat, a tyle mogą zmienić...

Supporters

Loading...

Organizator
3 aktualne zbiórki
13 zakończonych zbiórek
Supported by 74 people
1 697 zł (169,7%)
Donate

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość