Plac zabaw dla schroniska!

Supported by 4 people
121,50 zł (0,4%)
To reach our goal: 29 878,50 zł
Donate

Started: 22 March 2020

Ends: 31 December 2020

Jesteśmy administratorem Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu od czerwca 2018 roku. Przez ten czas zainwestowaliśmy już w roku 2018 ponad 40 tys., a w roku 2019 około 80 tys. zł. Odnowiliśmy infrastrukturę, poprawiliśmy warunki bytowe zwierząt, odświeżyliśmy pomieszczenia biurowe. Zakupiliśmy i doposażyliśmy w profesjonalny sprzęt izolatkę, gabinet zabiegowy, kociarnie, boksy...

Podjęliśmy współpracę z wieloma organizacjami, firmami, sponsorami, którzy nas wspierają, przekazując materiały remontowe, środki finansowe, rzeczy... Stworzyliśmy też 2 place zabaw dla naszych schroniskowych psów, ale na stronie facebooka ostro nas ktoś skrytykował, że żenada to, co zrobiliśmy i że nasze przeszkody straszą, że powinniśmy otworzyć zbiórkę na profesjonalny plac, a wtedy ta osoba się zaangażuje i zbierze znajomych i środki. Tak więc do dzieła.  Chcemy zakupić elementy na plac zabaw, elementy z atestem, zdjęcie jest z firmy, która nam przygotowała ofertę. Z placu zabaw będą mogli korzystać również mieszkańcy ze swoimi psami iszkoły posłuszeństwa dla psów działające na terenie.  Zwracaliśmy się kilkakrotnie do dużej firmy, która w Świnoujściu Polskie LNG S.A. ale bez odzewu. Szkoda, zawsze to jakaś szansa na promocję i wyjście do mieszkańców.

Jedyna szansa w Was :) Na zdjęciach nasz plac i zajęcia dla wolontariuszy z naszymi schroniskowymi psiakami :). Marzy nam się taki jak w projekcie. 

Supporters

Loading...

Organizator
1 aktualna zbiórka
16 zakończonych zbiórek
Supported by 4 people
121,50 zł (0,4%)
To reach our goal: 29 878,50 zł
Donate