Zdrowy kot to szczęśliwy kot. Szczepimy osierocone kocięta!

Closed
Supported by 68 people
1 784,16 zł (74,34%)

Started: 25 April 2016

Ends: 31 May 2016

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Pod krzakami, w ruinach opuszczonych domostw, w parkach i na ulicy znajdujemy malutkie, osierocone kociątka. Ratujemy je, leczymy, szczepimy i szukamy im dobrych domów, gdzie żyją długo i szczęśliwie.

Profilaktyka szczepień kotów jest bardzo ważna. Śmiało można stwierdzić, że niezbędna. Istnieją podstawowe szczepienia kotów, które chronią przed groźnymi chorobami.

Jakie są główne choroby przed którymi szczepimy małe kotki? Najistotniejsza jest ochrona przed kocim katarem (herpeswiroza oraz kaliciwiroza) i panleukopenią, czyli wirusem zakaźnego zapalenia jelit. Kociak może zachorować na te schorzenia nawet kiedy nie wychodzi z domu i nie styka się z osobnikami zarażonymi – wyjaśnia to, dlaczego szczepienia te nazywa się podstawowymi.

W ubiegłym roku uratowaliśmy ponad 200 kotów. Wszystkie zostały zaszczepione. Jednorazowy zakup szczepionek dla jednego kociaka to koszt około 70-80 zł, dlatego postanowiliśmy zamówić 60 szczepionek wysokiej jakości. Zbiorowe zamówienie umożliwia tańszy zakup – wówczas ich koszt to 40 zł za szczepionki dla jednego kociaka, czyli połowa ceny.

Prosimy Was o przekazanie chociażby kilku złotówek dla naszych kociaków. Odwdzięczą się wesołością spowodowaną dobrą kondycją. Zdrowy kot to szczęśliwy kot!

Organizator
0 aktualnych zbiórek
8 zakończonych zbiórek
Supported by 68 people
1 784,16 zł (74,34%)