Umierał za życia...

Closed
Supported by 321 people
3 159 zł (105,3%)

Started: 06 May 2018

Ends: 19 May 2018

No Result Yet Full Html

Pilnie potrzebujemy pomocy dla  13- letniego staruszka znalezionego  na ulicy w stanie niemalże agonalnym.

Brutusa zabraliśmy w nocy z ulicy, przez kilka godzin nikt nie chciał udzielić psu pomocy, a biedny staruszek słaniający się na nogach błąkał się po ruchliwej jezdni. Cudem nie zginął pod kołami. Uratowaliśmy go w ostatniej chwili.

Brutus jest bardzo mocno wychudzony i zaniedbany. Z trudem się porusza, ma zwyrodnienia stawów, a przede wszystkim jest bardzo wyniszczony, co spowodowane jest długotrwałym niedożywieniem.

Z psa dosłownie leje się ropa. Ma wyłysiały brzuch, łapy i płaty na ciele oraz stan zapalny i masę ropnej wydzieliny w uszach.

Smród gnijącej skóry jest okropny, musimy temu psu prędko pomóc.


Brutus nie może swobodnie pobierać pokarmu, ponieważ na dziąsłach ma ogromne ropnie, kilka zębów kwalifikuje się do natychmiastowego wyrwania.

Brutus jest już po konsultacji u weterynarza, wykonano rozszerzone badania krwi, usg, rtg tylnych kończyn. Umówiliśmy również wizytę u dermatologa, która pozwoli nam wprowadzić odpowiednio efektywne leczenie.

Brutusa w najbliższych dniach czekają kąpiele w specjalnych preparatach i szamponach oraz usunięcie kilku zębów i kastracja ze względu na podejrzenie nowotworu jąder. Potrzebujemy środków na ten cel.

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe, leczenie i utrzymanie Brutusa wyniesie nas bardzo dużo.

Supporters

Loading...

Organizator
9 aktualnych zbiórek
42 zakończone zbiórki
Supported by 321 people
3 159 zł (105,3%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość