Na sterylizację kotów wolno żyjących

Closed
Supported by 28 people
526 zł (52,6%)

Started: 11 February 2019

Ends: 11 April 2019

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

W Wałczu jest około 300 (a może i więcej) kotów wolnożyjących. Szacując, że około połowa z nich to kotki, zwiększy to na wiosnę ich populację dwukrotnie. Dla kotek wiosenny miot, to pierwsze potomstwo w nowym roku, a kolejne pewnie pojawi się na jesień.

Małe, młode kociaki bardzo często skazane są na głód, choroby, potrącenia przez samochody, pogryzienia przez inne zwierzęta, a także męki zadawane im przez złych ludzi.

Możemy pomóc kotom w ich cierpieniu, nie tylko opiekując się nimi, dokarmiając je, lecząc, a także co najważniejsze kastrując i sterylizując je.

Stowarzyszenie "Razem dla Zwierząt" mając na uwadze dobro zwierząt, chce wspomóc w ochronie kotów wolno żyjących w Wałczu. Przekazuje osobom dokarmiającym koty karmę dla nich, ale priorytetem na wiosnę jest kastracja kotek. Jeden zabieg to koszt około 200 zł plus do tego opieka po operacji, do chwili, aż kotki będzie można wypuścić w miejsce ich bytowania.

Potrzebne są spore sumy na pomoc kotom, których stowarzyszenie niestety nie posiada. Dlatego zwracamy się do ludzi dobrej woli, o pomoc i wpłatę, chociaż drobnej kwoty, aby wspomóc koty wolnożyjące.

Organizator
0 aktualnych zbiórek
5 zakończonych zbiórek
Supported by 28 people
526 zł (52,6%)