Wilku połamane, zagłodzone psie nieszczęście

Magda Pasterz
organizator skarbonki

Wilku, to młody psiak, może troszkę w typie owczarka belgijskiego. Przyjechał do nas po wypadku. Niestety w ciężkim stanie - wychudzenie i złamane dwie łapy - z przodu i z tyłu. Przednia musiał być w gipsie, tylna stabilizowana chirurgicznie za pomocą gwoździ. Wilku od początku wszystkich rozczulał, wszystkie zabiegi znosił cierpliwie i spokojnie, chociaż wiedzieliśmy, że odczuwa ogromny ból. Ale Wilku ma w sobie wielką siłę życia, nawet na spacerach udawało mu sie poruszać samodzielnie - tylko na dwóch sprawnych łapkach. Wilku od kilku tygodni przebywa w przychodni weterynaryjnej i niestety zaczyna z dnia na dzień pogrążać się w depresji. On tak bardzo potrzebuje człowieka, domu, głaskania, wspólnego przebywania.

Wilku jest po operacjach łap i po kastracji, jednak w jego tylnej łapie nastąpił zanik mięśni z racji tego, że na łapie tej nie stawał przez długi czas. Wymaga natychmiastowej rehabilitacji oraz suplementacji i wysokoenergetycznej karmy.
Bardzo prosimy Państwa o pomoc w sfinansowaniu rehabilitacji psiaka, naszym marzeniem jest by choć w części odzyskał formę i mógł swobodnie poruszać się na czterech łapkach.

Wsparli

10 zł

bacyna1959

Mam nadzieję,że rehabilitacja pomaga.Trzymaj się Wilku!Wyrazy szacunku dla wolontariuszy.
10 zł

bacyna1959

14,61 zł

bacyna1959

10 zł

Agnes

11,24 zł

bacyna1959

4,15 zł

bacyna1959

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
28%
200 zł Supported by 9 people CEL: 700 ZŁ