Stwórzmy razem raj dla kotów!

Closed
Supported by 28 people
3 354,12 zł (41,92%)

Started: 28 August 2020

Ends: 31 December 2020

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Kochani, zwracamy się do Was z ogromną prośbą. Ze względu na to, że na naszej drodze coraz częściej stają kociaki a nasz Azyl to Azyl typowo psi, postanowiłyśmy go troszkę przebudować. Naszym marzeniem jest to, by powstała piękna woliera dla kociaków. Mamy idealne na nią miejsce, dwie ręce do pracy i ogromny zapał... Brakuje jak zawsze funduszy.

Już nawet coś zaczęliśmy robić, ale niestety nie mamy więcej funduszy. Woliera tzw. koci raj, gdzie będzie zejście bezpośrednio z budynku. Kociaki będą mogły sobie schodzić i wchodzić kiedy tylko będą miały na to ochotę. W środku stałoby pełno domków, drapaków i miejsc na wspinaczkę.

Marzymy o tym, by kociaki, które do nas trafiają, mogły poczuć też zew świeżego powietrza. Co chwilę dostajemy zgłoszenia o kotach głównie powypadkowych, na tę chwilę nie mamy warunków i możliwości przyjęcia ich więcej.

Pod opieką w tej chwili jest u nas 10 kotów, skupiamy się w tej chwili na przyjmowaniu tych najbardziej poszkodowanych i potrzebujących. Gdy zbudujemy wolierę, zwiększą się również nasze możliwości pomocowe. Cała góra naszego Azylu również zostanie dostosowana pod kociarnie. Wierzymy, że w pomożecie nam w spełnieniu naszego i ich marzenia. Nie urywamy, że bardzo liczymy na Wasze wsparcie. Stwórzmy razem coś pięknego.

Supporters

Loading...

Organizator
1 aktualna zbiórka
90 zakończonych zbiórek
Supported by 28 people
3 354,12 zł (41,92%)