Nowe wózki dla Toffika i Reny - aby mknąć jak wiatr!

Closed
Supported by 185 people
6 039,80 zł (100,66%)

Started: 19 April 2021

Ends: 26 April 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Czy życie niepełnosprawnych psów musi być pasmem cierpień i tragedią? Nie musi! Jeśli tylko dobrzy ludzie dostrzegą w nich cudowne, wesołe psy, które pragną ŻYĆ do granic swoich możliwości i biec tak szybko jak wiatr!

Trzask, huk, ciemność. Mam nadzieję, że tylko tyle pamięta z wypadku samochodowego Toffik. Mam nadzieję, że nie pamięta strachu ani bólu. Następnego dnia obudził się w świecie, w którym jego tylne łapy nie działają i nic nie było takie samo jak wcześniej.

Historii Reny nie znam, przyjechała z Ukrainy, gdzie takie psy jak ona – z przerwanym rdzeniem, sparaliżowane, niekontrolujące wypróżniania – zupełnie nie mają żadnych szans. Postanowiliśmy jej tę szansę dać.

Mogłoby się wydawać, że życie tej dwójki jest wypełnione smutkiem i cierpieniem. A jednak Toffik i Rena nie rozumieją, że nie mają praktycznie żadnych szans na adopcję, że prawdopodobnie całe życie minie im pod naszą opieką w hoteliku.

I umieją biegać! Biegają szybciej niż niektóre zdrowe psy. Uwielbiają ruch, zabawy z innymi psami, gonienie piłeczki i obgryzanie patyków. Rena jest wspaniałą suczką, która pomaga lękliwym psom przełamać się i wyjść ze swojej skorupy. Toffik jest królem wszystkich pogoni, niezmordowanym pływakiem i pogromcą kijków.

Tylko że zamiast tylnych łapek mają dwa kółka. A raczej miały, bo ich dotychczasowe wózki inwalidzkie przestają być możliwe do użytku. Toffik i Rena to nie schorowane biedactwa, to aktywne, rozbrykane, radosne psy i wykańczają proste, tanie wózki w mgnieniu oka.

Istnieje firma w USA, która produkuje wózki najwyższej jakości – takie Ferrari pośród wózków ;) To rozwiązanie przez nas przetestowane i mimo że na pierwszy rzut oka cena wydaje się kosmiczna, to Toffikowi i Renie „zajechanie” takiego wózka zajmuje kilka lat zamiast kilku tygodni.

Mamy zasadę, że nie oszczędzamy na dobrobycie naszych zwierząt. One się już dość w życiu nacierpiały. Rena i Toffik zasługują na to, by ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA, mimo swojej niepełnosprawności. Zgadzasz się z tym? Jeśli tak, wesprzyj naszą zbiórkę na dwa wózki dla psiaków, które kochają biegać, a bez Twojej pomocy nie zrobią ani kroku! Będziemy ogromnie wdzięczni za wsparcie w zakupie wózków!

Załączniki

Supporters

Loading...

Organizator
1 aktualna zbiórka
61 zakończonych zbiórek
Supported by 185 people
6 039,80 zł (100,66%)