Potrącił i zostawił na środku ulicy... Sunia walczy o zdrowie

Closed
Supported by 62 people
2 864 zł (71,59%)

Started: 03 March 2019

Ends: 03 June 2019

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Maja została potrącona przez samochód we wtorek. Według świadków sprawca jechał rozpędzony, a sunia nie miała żadnych szans, by uciec. Uderzył w jej bok z taką siłą, że wyrzuciło ją na drugi pas. Zaraz po uderzeniu zbiegł z miejsca wypadku. Na szczęście byli świadkowie i sprawa została zgłoszona na policję.

Majka trafiła do lecznicy w bardzo złym stanie. Krwotok najgorszy z możliwych - do płuc. Majka coraz ciężej oddychała i liczyły się minuty. Najważniejsze było zatrzymanie krwawienia. Pies był w najlepszych rękach, więc miałyśmy nadzieję. W nocy krwawienie zatrzymało się. Mimo że oddychała jeszcze ciężko, to stan był stabilny. Następnego dnia zaczęła jeść i pić.

Można było prześwietlić jej łapy. Niestety, jedna łapa jest złamana w kolanie, więc suńkę czeka skomplikowana operacja. Pozostałe łapy zbite, ale na szczęście całe. Jako że Majka jest już wydolna oddechowo, a przy złamaniach liczy się czas, musimy jak najszybciej zebrać na jej leczenie.

Obecny dług w lecznicy to 1500 zł, szacowana kwota operacji i później wizyty kontrolne to 2500 zł. Musimy zebrać tę kwotę, by uratować Majki łapkę. Sunia ma ok. 1 rok. To młody pies i całe życie przed nią. Bardzo prosimy o wsparcie dla niej.

Majka to pies, który pojawił się znikąd. Mimo że od tygodnia ją ogłaszamy, nikt po nią się nie zgłosił. W domu tymczasowym okazała się przyjaznym i przytulaśnym psem. Mimo bólu łapy, nie ma w niej cienia agresji. Jest neutralna do kotów. Po operacji będziemy szukać jej domu.

Dziękujemy za wszelkie wsparcie!

Supporters

Loading...

Supported by 62 people
2 864 zł (71,59%)