Skrajnie zaniedbane psy potrzebują leczenia! Właściciele nie przejmowali się ich złym staniem! Psy zaniedbywane były latami

Closed
Supported by 54 people
1 416,02 zł (23,6%)

Started: 30 June 2020

Ends: 31 July 2020

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Potrzeba posiadania psa przez dziecko jest potrzebą nadrzędną. Co robi rodzić? – kupuje. Ogłoszenie – pseudohodowla sprzeda psa i gotowe. To najlepszy przepis na psią tragedię. Tak w ręce ludzi, którzy nie powinni nigdy mieć żadnych zwierząt, trafiły: owczarek niemiecki długowłosy 4 lata - pies i shih tzu 5 lat - suczka.

Psy skrajnie zaniedbane! Skrajnie wychudzone! Skołtunione, oblepione fekaliami, śmierdzące i co najgorsze chore! Owczarek niemiecki z zapaleniem jelit, skrajnie niedożywiony ! Kręgosłup i żebra na wierzchu. Niestety zdjęcia nie odzwierciedlają, ponieważ ma gęste i długie futro. Gdyby nie nasza interwencja nie wiadomo, czy dożyłby do końca tygodnia. Temperatura 40 stopni, a tłumaczenie 2 dni był na dworze. Zapalenie ucha - jakoś tak wyszło, nie zauważyli. Smród i oblepiony kałem odbyt w stanie zapalnym, nieustająca biegunka - niemożliwe przecież dbamy i karmimy.

Shih tzu – wychudzony, niemożliwie skołtuniony, wycieki z każdej dziurki w ciele. Chodząca bieda na zlepionych włosami nóżkach. Pies śmierdział i nikomu to nie przeszkadzało - pomimo tego, że pies domowy – "no prawie łóżkowy". Przecież synek kocha ponad życie. To są wieloletnie zaniedbania!

Potrzebne nam Wasze wsparcie! Leczenie będzie bardzo kosztowne i długotrwałe. Potrzebujemy również groomera, który okiełzna te kołtuny i doprowadzi sierść do stanu znośnego- w tym przypadku to naprawdę dużo. Na sam koniec sterylizacja – niezbędna, by mogły znaleźć nowy dobry dom. Dziękujemy!

Supporters

Loading...

Organizator
2 aktualne zbiórki
10 zakończonych zbiórek
Supported by 54 people
1 416,02 zł (23,6%)