Chory na schizofrenię Pan Krzysztof prosi o pomoc dla swoich zwierzaków

Closed
Supported by 178 people
4 114,44 zł (102,86%)

Started: 07 June 2020

Ends: 21 July 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Pan Krzysztof opublikował w internecie dramatyczną prośbę o pomoc: "Od 20 lat choruję na schizofrenię i powinienem się według lekarza poddać hospitalizacji, ale tego nie robie, gdyż nie ma kto zająć się moimi zwierzakami. A może ktoś wysłałby karmę dla mych 5 psów i 18 kotów? Część kotów ma koci katar i nie stać mnie na ich leczenie - utrzymuję się z renty w wysokości 1000 zł i mieszkam w starej, drewnianej chałupie bez kanalizacji i centralnego ogrzewania. Z opieki społecznej i gminy nie uzyskałem żadnej pomocy. Może ktoś zechciałby adoptować moje zwierzaki...?"

KLIK.

Ustaliliśmy, że Pan Krzysztof pomimo swojej choroby ratował bezdomne psy i koty. Sam nie zje, ale zwierzęta zjeść muszą. Wszystkie są domowe, dobrze zsocjalizowane. Największym pragnieniem Pana Krzysztofa jest sterylizacja wszystkich zwierząt i leczenie kociego kataru, a potem adopcja chociaż części z nich (kilka kotek jest już wysterylizowanych). Aktualnie u Pana Krzysztofa jest kotka z dwoma 8-dniowymi maluszkami.

Potrzebna jest też karma, pierwszą turę zawieźli wolontariusze po przeczytaniu apelu Pana Krzysztofa. 

Pan Krzysztof nie chce niczego dla siebie, prosi o pomoc dla swoich zwierząt! Pomożecie?

Planujemy w pierwszej kolejności wykastrować wszystkie zwierzęta, żeby się już nie rozmnażały (Koszt kastracji jednej kotki - 130 zł, kocura- 100 zł, suki około 30 kg -250 zł). Szukamy też domów tymczasowych.

Supporters

Loading...

Organizator
2 aktualne zbiórki
34 zakończone zbiórki
Supported by 178 people
4 114,44 zł (102,86%)