Życie na dwóch łapkach

Closed
Supported by 7 people
500 zł (100%)

Started: 21 May 2015

Ends: 21 May 2015

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Nika, niemłoda już jamniczka, towarzyszka życia Pani Marysi i jedyna jej radość po śmierci męża. Kilka lat temu suczka doznała urazu, po którym straciła władzę w tylnych łapkach. Poza tym jest zdrowa, wesoła i bardzo kocha swoją panią. Bez niej Pani Marysia czułaby się bardzo samotna. Choć sama ma problemy z chodzeniem, wyprowadza swoją towarzyszkę parę razy dziennie, podtrzymując jej bezwładne łapki na pasku.

Koleżanka Pani Marysi znalazła sklep internetowy, w którym można kupić specjalny wózeczek dla niepełnosprawnego pieska, ale Pani Maria ma bardzo małą emeryturę i zwyczajnie jej nie stać na taki wydatek, bo to ~500zł. Znaleźliśmy w internecie według nas najtrakcyjniejszą ofertę takiego wózka dla psa, który robią na wymiar. Jednak w tym momencie nasza Fundacja nie ma takich środków na koncie, bo pieniądze idą na innych naszych podopiecznych i na budowę schroniska.

Pani Marysia  poprosiła  o pomoc naszą fundację, a my prosimy wszystkich, którzy mogą i chcieliby pomóc, aby te nie całkiem sprawne istoty mogły się cieszyć sobą jak najdłużej.

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
5 zakończonych zbiórek
Supported by 7 people
500 zł (100%)