Podopieczni okienka życia proszą o wsparcie

Zbiórka zakończona
Wsparło 355 osób
9 460 zł (100,53%)

Rozpoczęcie: 15 Maja 2019

Zakończenie: 15 Sierpnia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Zwykle wystarczają nam zbiórki na konkretnych podopiecznych, ale dziś musimy poprosić Was o pomoc w opłaceniu faktur za badania, leczenie i zabiegi naszych maluchów. 


Do zapłaty mamy łącznie 9410 zł - ostatnio ilość podopiecznych ciągle przekracza setkę, więc mimo tego, że obie panie doktor liczą nas dużo taniej, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni i bardzo dziękujemy, to uzbierała się spora kwota. 


Każdy z naszych maluchów trafia na przegląd, jeśli wymaga dalszych badań. Na niczym nie oszczędzamy, bo ich zdrowie jest najważniejsze. Wszystkie króliki wydawane są do nowych domów po zabiegach kastracji, odrobaczone, zaszczepione i przebadane. Mają zapewnioną najlepszą opiekę weterynaryjną, w razie potrzeby jadą na badania kardiologiczne, badamy krew, robimy badania w kierunku ec, usg, rtg - wszystko, co potrzeba. Nawet najmniejsza myszka wychodzi od nas do nowego domu po co najmniej dwóch przeglądach - po przyjściu i przed adopcją.  


To spore koszty, ale nie chodzi przecież o to, by działać na pół gwizdka. Jeśli możecie nam pomóc w opłaceniu faktur, będziemy bardzo wdzięczni za każdą formę wsparcia. Część naszych podopiecznych to przewlekle chore, niepełnosprawne zwierzaki, które wymagają regularnych wizyt, badań czy korekt nawet raz w tygodniu. Elektrolux, Zanussi, Isana i Werona to uszaki ze złośliwymi nowotworami lub po ich usunięciu. Regularnie jeżdżą na kontrolne badania krwi, rtg i usg serca, by zobaczyć, czy nie ma przerzutów. Zanussi i Elektrolux mają dodatkowo problemy z kręgosłupem, Elektruś ma korekty zębów co dwa tygodnie.


Nasze niepełnosprawne maluchy: Pepcio, Calineczka, Mydocalm, Toffinka, Floron, Louis również często odwiedzają Synergię.


Pepe co 10 dni ma korekty siekaczy, zębowe problemy ma też Adipex, Fiszka, Dakar, Isana, Ipla, Elektrolux, Convenia, Fikus - część z nich odwiedza ciocię Martę minimum raz na miesiąc. 


Maluchy z ec- zarówno świnki: Kryzys, Zgroza i Fatum jak i króliki: Pepe, Adipex, Inari, Indesit, Fiszka, Elektrolux to podopieczni, którzy co pół roku mają kontrolne badania na ec (koszt ponad 100zł za jedno), do tego leki, co trzy miesiące kuracja przypominająca i suplementy diety też sporo kosztują. Wszystkie szynszyle zaraz po przyjęciu mają badane bobki, krew i w razie potrzeb są leczone. Często trafiają w naprawdę kiepskim stanie.


Oprócz tego bieżące kontrole, zabiegi kastracji, badania krwi, odrobaczanie... Pomóżcie nam pomagać!  Bardzo prosimy o wsparcie i udostępnienie zbiórki - to również wielka pomoc. Dziękujemy!

Organizator
3 aktualne zbiórki
12 zakończonych zbiórek
Wsparło 355 osób
9 460 zł (100,53%)