Proszę wejdź i zobacz, z jaką tragedią boryka się to końskie dziecko!

Wsparło 191 osób
7 401,53 zł (74,01%)
Brakuje jeszcze 2 598,47 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 10 Grudnia 2020

Zakończenie: 1 Czerwca 2021

05 Maja 2021, 00:40
Farciarz już po wycięciu zmian..

Niestety Farciarz jeszcze klinice, ale jesteśmy bliżej niż dalej  ;).dwie największe zmiany wyciete  i nawet dobrze się goją  ;).

Bardzo wszystkim dziękujemy za pomoc dla Farciarza  ;).

Pokaż wszystkie aktualizacje

16 Marca 2021, 23:28
Mail otrzymany z kliniki w całości

16 Marca 2021, 01:32
Faktury do zapłacenia na obecną chwilę plus wcześniej 3000 ZŁ.

16 Marca 2021, 01:23
Kochanie potrzebujemy jeszecze Waszej pomocy .Sami nie damy rady !!!

Szanowni Państwo myśleliśmy, że scenariusz dla Farciarza będzie  inny  ...niestety  ten Dzieciak nadal w klinice i jeszcze trochę tam zostanie  :( poniżej załączamy koszty poniesione do tej pory na leczenie Farciarza  oraz opis w mailu, co do tej pory zostało  zrobione  .Bedziemy bardzo  wdzięczni  jeśli  nam pomożecie doprowadzić  leczenie do końca i ten mlodziutki konik wreszcie  przekroczy  wrota Różalandu  <3 z góry bardzo dziękujemy  :* 

18 Grudnia 2020, 22:58
Wieści od Farciarza

Szanowni Państwo  bardzo dziękujemy za pomoc i pomimo tego,że są ciężkie czasy, to i tak pomagacie 

Wyniki badań wykazaly gronkowca. Od 4 dni ma podawany antybiotyk, który już zaczyna działać, co nawet widać bo nodze. Jest już trochę wysuszona i z ran nie sączy się płyn. 

Farciarza odwiedził także kowal, aby skorygować rozwarstwiajace się kopyto. 

Dzieciak jest nadal w klinice i trochę jeszcze tam pobędzie. Gronkowca niestety leczy się długo, ale damy radę

13 Grudnia 2020, 00:13
Czekamy na wyniki badań z wymazu.

Szanowni Państwo w poniedziałek 14.12. Powinny przyjść wyniki badań z wymazu i wtedy zostanie podany odpowiedni antybiotyk. Do tej pory mamy wygoloną ranę, podany antybiotyk tzw.pierwszego kontaktu  oraz zachowana jest toaleta nogi. W przyszłym tyg.przyjedzie również do kliniki kowal,gdyż kopyto się rozwarstwia i trzeba w miarę szybko zadziałać  i skorygować problem. Farciarz nadal przebywa w klinice w Gnieźnie .Bardzo wszystkim dziękujemy  za pomoc  <3 pozdrawiamy serdecznie i będziemy informować o wynikach badań. 

Szanowni Państwo  ten dzieciak ma 10 miesięcy, a dopiero wczoraj otrzymał swoje imię - Farciarz.

Urodził się w hodowli koni śląskich i miał wyrosnąć na pięknego, dostojnego ogiera. Niestety wypadek w jego jakże krótkim życiu spowodował, że stał się odpadem hodowlanym. Doznał kontuzji nogi ! Nieleczona przez hodowcę spowodowała niewyobrażalne zmiany, z którymi Farciarz będzie borykał się do końca życia .

Koń został przekazany na rzecz naszego stowarzyszenia, a postawiliśmy sobie za cel, aby dać Dzieciakowi szansę na normalne życie - życie bez bólu! 

Obecnie przebywa w klinice w Gnieźnie od 08.12.2020 r. I został poddany badaniom, które mają na celu przywrócenie w znacznym procencie jego zdrowie, choć koń już nigdy nie będzie  w 100% zdrowy. Mamy tego świadomość i chcemy, aby żył z nami do końca swoich dni, ale bez bólu! Będziemy na bieżąco Państwa informować, jakim badaniom Farciarz będzie poddany i o wstępnych rokowaniach. 

Jeśli zechcecie nam, Kochani, pomóc na drodze po lepsze życie dla Farciarza będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc. Pamiętajcie, że 1 zł ma niewyobrażalną moc, a zarazem jest to tak niewiele.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
15 zakończonych zbiórek
Wsparło 191 osób
7 401,53 zł (74,01%)
Brakuje jeszcze 2 598,47 zł
Wesprzyj