Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Farciarz trafił do schroniska z ulicy. Był bardzo zaniedbany- uszy były w bardzo złym stanie, guzy na ciele, obustronna przepuklina okołoodbytowa. Ze względu na jego wiek i stan zdrowia długo zastanawialiśmy z weterynarzami się czy jesteśmy w stanie mu pomóc. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że ten wyjątkowy pies zasługuje na szansę.
Po wykonaniu tomografii komputerowej udało się ustalić, że polip w uchu jest operacyjny i po wielu badaniach (badaniu kardiologicznym, badaniach krwi, USG) Farciarz został zakwalifikowany do operacji.
Farciarz przeszedł zabieg odsłonięcia zewnętrznego kanału słuchowego, wycięto także dwie zmiany na uchu i jedną na języku. Powoli dochodzi do siebie, ale konieczna jest jeszcze jedna operacja. Koszty związane z zabiegiem oraz diagnostyką już wyniosły ok. 7000 zł, a to jeszcze nie jest koniec jego walki o powrót do zdrowia. Dla schroniska jest to ogromna kwota. W imieniu Farciarza prosimy o Wasze wsparcie w opłaceniu leczenia naszego podopiecznego.
Ładuję...