Feira z Ukrainy walczy o beztroskie życie!

Wsparło 11 osób
221 zł (4,42%)
Brakuje jeszcze 4 779 zł

Rozpoczęcie: 8 Lipca 2022

Zakończenie: 31 Sierpnia 2022

Godzina: 23:59

Nie będziemy ukrywać, że Feira to jedno z większych wyzwań, jakie postawiła przed nami działalność w fundacji. To suczka po przejściach, która przyjechała do nas z Ukrainy. Piekielnie mądra, ale też mocno lękowa... Nie wiemy czego doświadczyła w swoim około 4-letnim życiu...

W domu tymczasowym radziła sobie do czasu sytuacji, w której podczas nieobecności opiekunów wystraszona petardami uciekła z mieszkania przez okno (sama je sobie otwierając)... Okazało się, że mamy doczynienia z nie lada zawodniczką. Po wielu rozmowach uznaliśmy, że dla jej dobra umieścimy ją w hotelu, gdzie będzie miał na nią oko ktoś z większym doświadczeniem. I tak Feira trafiła pod opiekę Karoliny i Kamila, którzy już od pierwszego dnia podjęli rękawice zmierzenia się z jej lękami. Feira to naprawdę wspaniały pies, ale pies doświadczony przez życie. W hotelu obecnie uczy się kontaktów z innymi zwierzętami, ale przede wszystkim relacji z ludźmi i zaufania. Wszystko to z dużą uwagą na jej emocje, ale także na jej bezpieczeństwo.

Za nami też wizyta w dr Hau u dr Konopki, który konsultował Feirę i po badaniach wprowadził jej leki, które powinny zminimalizować stres, jaki jej towarzyszy, zwłaszcza gdy zostaje sama.

W tym miejscu bardzo chcielibyśmy poprosić Was także o wsparcie finansowe, gdyż obecnie poza karmą, konsultacjami, lekami i opieką weterynaryjną dochodzą nam koszty hotelowania. Zakupiliśmy też GPS dla niej, by w razie czego móc szybciej ją zlokalizować. Mamy jednak nadzieję, że nigdy nam się już nie przyda.

Bardzo prosimy Was o kciuki za Feirę i jej drogę po normalne, beztroskie życie. Ona na to zasługuje!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
90 zakończonych zbiórek
Wsparło 11 osób
221 zł (4,42%)
Brakuje jeszcze 4 779 zł