Felix cierpiał na poboczu, po cichu...

13 dni do końca
Wsparły 64 osoby
1 760 zł (46,31%)
Brakuje jeszcze 2 040 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 21 Czerwca 2019

Zakończenie: 1 Października 2019

26 Lipca 2019, 01:39
Felix rozpoczyna rehabilitację.

Dlaczego nie może uzbierać potrzebnej kwoty? Nie wiemy :( bardzo się staramy. Pewnie dlatego że morze nieszczęść wymagających wsparcia nie ma granic. 

Czekając na fakturę dostajemy gęsiej skórki. Teraz ruch, odbudowa mięśni , rehabilitacja. Problem jest z prawidłowym stawianiem jednej stopy, choć chłopak dzielny bardzo , chce więcej niż mu wolno.
Potrzeba wiele wrażliwych serc i każdej złotówki by opłacić leczenie.
Popierasz to co robimy?
Pomóż nam.... bo  jak pomożemy kolejnym

Pokaż wszystkie aktualizacje

07 Lipca 2019, 23:57
Felix kot który walczy o życie

Prosimy o moc pozytywnej energii dla Feliksa, to wszystko już trochę trwa. Musi wygrać.

Jest kotem o cudownym kiziastym charakterze. Walcz kochanie , gdzieś tam czeka na ciebie dobry człowiek. Wciaż jest nadzieja .

Prosimy o wsparcie zbiórki Feliksa wszystkich tych co mają wielkie serca.

Tak się goi po operacjach:

04 Lipca 2019, 08:41
Felix przeszedł kolejną operację, koszty rosną...

Jesteśmy kolejny raz w kropce. Feliksa druty się poluzowaly mimo ograniczenia ruchu w klatce. Drugi zabieg był konieczny :( w sumie za Feliksa w lecznicy jest już rachunek 2,5 tysiąca :(  - dwa zabiegi plus pobyt.

Rachunek rośnie...

Pobocza ulic - są tacy, którzy wolą na nie nie spoglądać i tacy, którzy patrzą szczególnie uważnie, bo tam najczęściej bardzo cierpią potrzebujące zwierzęta. Tak znaleziono pięknego Felixa. Potworny ból nie pozwalał mu zrobić najmniejszego ruchu.

Często bywa tak, że nie możemy czekać na zbiórki i dary, musimy działać z ogromną nadzieją w Was. W ludziach, którym nie jest obojętny potrącony kot po wypadku. Wierzymy, że pomożecie nam uzbierać kwotę niezbędną do leczenia Felixa. To niekastrowany kocur, który został znaleziony na drodze. Niestety, ma złamaną miednicę... 

Po przeprowadzeniu diagnostyki Felix musiał pilnie trafić na stół operacyjny, gdzie najlepsi lekarze zadbali o to, by poskładać pogruchotaną miednicę. Zdjęcie RTG nie pozostawiało złudzeń...

Felix już bezpieczny, przed nim rekonwalescencja i rehabilitacja. Operacja przeprowadzona wzorcowo. Teraz musimy zebrać ludzi o wielkich sercach, żeby zapłacić za leczenie.

Prosimy, bardzo prosimy o pomoc, potrzebny łańcuch ludzkich serc, bez Was nie damy rady!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
43 zakończone zbiórki
13 dni do końca
Wsparły 64 osoby
1 760 zł (46,31%)
Brakuje jeszcze 2 040 zł
Wesprzyj