Figa zbiera na ratującą życie operacje!

juli88
organizator skarbonki

Figa to około 2 letnia suczka w typie yorka.
Suczka została oddana przez poprzedniego właściciela, bo niebyła potrzebna, sikała w domu więc trzymana była na zewnątrz. Po zmianie domu sikanie suni nadal trwało, dlatego zaczęliśmy sunie diagnozować, powracające zapalenie pęcherza zmusiło nas do zrobienia konkretniejszych badań, badanie krwi i usg pokazało bardzo poważne schorzenie, które bez operacji pomału zabija sunie. Schorzenie to nazywa się zespoleniem wrotno-obocznym.
Zespolenie wrotno-oboczne jest to powstanie połączenia naczyń krwionośnych pozwalającego na przemieszczanie się krwi bezpośrednio z żołądka, jelit, trzustki, śledziony w sposób omijający wątrobę, przez co organizm jest powoli zatruwany. Jesteśmy już po rozmowie z prof. weterynarii Galantym, który specjalizuje się w operacjach tego typu schorzeń, znamy już koszty:
Koszt operacji to 1800 zł - 2000 zł w Warszawie
Koszt jednej doby w szpitaliku 150 zł (liczę, że 3 doby wystarczą)
Koszt USG potwierdzającego diagnozę w Poznaniu to koszt 100 zł
Całość może wyjść max 3000 zł (nie wiemy co będzie potrzebne po zabiegu - leki / opatrunki), aktualnie mamy uzbierane 800 zł z bazarku więc brakuje około 2000 zł.
Gdyby ktoś mógł pomóc uratować nam tą cudowną sunie bylibyśmy ogromnie wdzięczni. Figa jest radosnym, energicznym psem pragnącym żyć w swojej kochającej rodzinie.

Wsparli

40 zł

Anonimowy Pomagacz

55 zł

M J KRA

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Zdrowka!
100 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymam kciuki!
100 zł

Agata

Profesor Galanty uratował moją Zuzie miała to samo schorzenie. Powodzenia trzymam kciuki
10 zł

Anonimowy Pomagacz

Dobro powraca

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
25%
506 zł Wsparło 11 osób CEL: 2 000 ZŁ