Filuś prosi o pomoc

Wsparło 27 osób
94 zł (5,88%)
Brakuje jeszcze 1 506 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 7 Września 2018

Zakończenie: 2 Listopada 2018

Filuś ma za sobą dość długą historię: porzucenie, potem tułaczkę, to tu, to tam. Co chwilę zmieniał miejsca. Ciągle był niczyj. W końcu znalazł ciepły kąt, jednak dobra dusza, która się nad nim zlitowała i przyjęła go (jako kolejnego już kota), nie była w stanie leczyć kocurka. A Filuś zdecydowanie potrzebuje weterynarza.

I tym sposobem kociak znalazł się pod opieką Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego, wolontariuszka zabrała go do lecznicy. Będzie leczony w szpitaliku, potem będzie szukać domu na zawsze.

Jaki jest? Cudowny! Miziasty, towarzyski, bardzo grzeczny. Na każdy zabieg weterynaryjny reagował mruczeniem. Cały czas mógłby przylepiać się i gadać. Jest bardzo spragniony kontaktu, dotyku i drapanka. Jest przyjacielski, ciekawski, łagodny, spogląda swoimi pięknymi oczyskami na człowieka i zaczepia.

Ma rany na uszach, w środku uszu czarno, na nosku strupy, z oczu leci, zęby potrzebują interwencji stomatologicznej. Z której strony się za to zabrać, jak nie mamy środków na nic? Zaczęły się działania na kreskę, Filuś drapie się, macha główką, z oczu cieknie. Jednak kredyt to wyjście „na chwilę” i to krótką. Bardzo potrzebne jest Wasze wsparcie, by wolontariuszka mogła kontynuować leczenie.

Trzeba opłacić badania skóry, leczenie uszu, suplementy na sierść, leczenie oczu i czyszczenie zębów. Do tego szpital, karma, żwir. Pobyt w szpitaliku będzie przynajmniej miesięczny, diagnostyka i leczenie tylu dolegliwości kosztowna. 

Bardzo prosimy, pomóżcie! Nie możemy odmówić tej kochanej, rozmruczanej biedzie pomocy, leczenia i szansy na nowe życie. Błagamy o pomoc. Każda Wasza wpłata jest na wagę złota, każda jest szansą dla Filusia.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
23 aktualne zbiórki
642 zakończone zbiórki
Wsparło 27 osób
94 zł (5,88%)
Brakuje jeszcze 1 506 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość