Footroll pomaga idąc przez Sudety!

dissblaster
organizator skarbonki

Zwierzaki same nie są w stanie poprosić o pomoc i dlatego pokonując Główny Szlak Sudecki postanowiliśmy poprosić Cię o wsparcie w ich imieniu.

dissblaster

Osoby z DIOZ poświęcają dużą część życia by odbierać głodzone, maltretowane i fatalnie traktowane zwierzęta od zwyrodnialców, którzy bez skrupułów zadają im ból. To wymaga bardzo dużych nakładów finansowych, bo zarówno leczenie jak i zapewnianie nowego domu zwierzętom to bardzo duże koszty.

Proszę Cię o pomoc. W trakcie naszej wędrówki przez Główny Szlak Sudecki będziemy przypominali Wam o zbiórce. Liczy się każdą wpłata. Poza tym - proponuję Ci coś od siebie.

Fanty za każdą wpłatę w kwocie:

<30 złotych - masz moją ogromną wdzięczność!

30 złotych - Twój nick z ratujemyzwierzaki.pl znajdzie się w odcinku na kanale footroll, wraz z moimi podziękowaniami.

100 złotych - to co powyżej + w komentarzu do wpłaty podaj swój nick z Instagrama, a nagram i wyślę dla Ciebie krótkie podziękowania.

200 złotych - to co powyżej + w komentarzu do wpłaty podaj swój email oraz jakie życzenia mam dla Ciebie nagrać. Wyślę je pocztą elektroniczną.

500 złotych - to co powyżej + zaproszę Cię do nagrania wspólnego odcinka na boisku - nie zapomnij podać w komentarzu swojego emaila.

1000 złotych - to co w pierwszych 4. progach oraz zaproszenie do nas do domu na wspólne oglądanie meczu i zajadanie pyszności zrobionych przez Gosię. 

Bardzo Ci dziekuję za dobre serce!

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Adam

Pan Mourinho jest najlepszym trenerem w historii, a Pan Cristiano jest najlepszym piłkarzem w historii.
150 zł

SMOKO

Pozdrawiam wszystkie zwierzaki.
1 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Dawid

1 000 zł

Robgorsky

robgorskydj@gmail.com ig: keyt.violinist Dzień dobry serdecznie :)

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
122%
12 221,91 zł Wsparło 291 osób CEL: 10 000 ZŁ