Fuga wyrwała się z szelek i wpadła pod samochód. Złamana łapka, przemieszczenia, odpryski kości...

Zbiórka zakończona
Wsparło 28 osób
455 zł (15,16%)

Rozpoczęcie: 28 Marca 2019

Zakończenie: 12 Czerwca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Fuga to około roczna, śliczna sunia, która trafiła pod naszą opiekę. Wraz ze swoimi pięcioma siostrami została porzucona w jednej z okolicznych wsi. Cztery sunie przejęła Fundacja, a Fuga i jej siostra zostały u nas. Boni znalazła kochający dom, niestety Fuga miała mniej szczęścia. Na domiar złego zachorowała na parwowirozę. 

Dziewczynka dzielnie walczyła i wyszła z choroby zwycięsko. Niestety pech nie opuszczał suni. Powróciła z nieudanej adopcji, bo Fuga, zostając sama, potrafi zniszczyć jakąś rzecz. A ostatnio wydarzyła się kolejna tragedia. Sunia, będąc na spacerze, wyrwała się z szelek i pobiegła przed siebie wpadając wprost pod jadący samochód. Złamanie łapki z przemieszczeniem i dwoma odpryskami kości...

W klinice w Warszawie została przeprowadzona operacja i aktualnie sunia dochodzi do zdrowia i sił w szpitaliku. Czeka ją również rehabilitacja. A my musimy uregulować fakturę na ponad 5000 zł. Bardzo prosimy o pomoc w pokryciu bardzo wysokich kosztów weterynaryjnych. To dla nas ogromna kwota, tym bardziej że mamy pod opieką dużo innych, wymagających pomocy lekarskiej zwierzaków. 

Każda złotówka, każda najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie i za każdą z góry serdecznie dziękujemy! Bardzo prosimy o wsparcie naszej zbiórki, byśmy mogły pomagać dalej.

Kontakt w sprawie adopcji 784 489 428.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
12 aktualnych zbiórek
359 zakończonych zbiórek
Wsparło 28 osób
455 zł (15,16%)