Fundacja Life Code

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Karolina Lorenc

E-mail lifecode.biuro@gmail.com

Telefon 669323785

Lokalizacja Lubin, dolnośląskie

Witamy Wszystkich Bardzo Serdecznie!

Od niedawna plany i marzenia mają szansę na realizację!


Początkowo TOZ, później szkolenia psów i Dom Tymczasowy dla PsychoPsiakow..
Udało się nam urzeczywistnić projekt, łącząc to wszystko w jedność! Powoli ruszamy już jako Fundacja Life Code, w której mieścić się będzie:
- Szkoła dla psiaków Hau to do it,
- behawior,
-hotel dla psiaków na specjalnych i wyjątkowych warunkach o wygórowanych normach,
- Dom Tymczasowy dla psiaków z interwencji

Zbiórki będziemy organizować dla psiaków pod naszą opieką tych, które przeżyły już piekło. Tych, które muszą na nowo uczyć się żyć. Tych, o których zdrowie zapomniało.

Lata przygotowań, by postawić na nogi marzenia. Lata nauki, szkoły, seminaria i kursy. Doświadczenie i ciężka praca dają nam możliwość pomocy i profesjonalnej oceny psich podopiecznych. Tak wiele pragniemy im dać. Tak wiele już przeszły. Tak wiele straciły. 

Projekt rozpoczynający się w styczniu nieszczęsnego 2020 r. przesunął się o wiele miesięcy z powodu... oczywiście COVID'a. Papierologia trwała w nieskończoność i dopiero we wrześniu udało się wystartować. Zupełnie inna wizja Fundacji, którą stworzyliśmy będzie mogła trawć jeśli uda nam się uzbierać na zwierzaki w ten najtrudniejszy czas, gdzie już na starcie pojawiają się dodatkowe, wręcz niepojęte komplikacje, ale ma cały kraj, cały świat.

Pomogli

Ładuję...

Adopcje