"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla F...

Fundacja Ostatnia Szansa
organizator skarbonki

Fundacja Ostatnia Szansa

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące pod opieką Fundacji Zwierzęta Ostatnia Szansa w Boguszycach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Boguszycach Małych k/ Rawy Mazowieckiej prowadzone przez Fundację Ostatnia Szansa. Środki na utrzymanie naszych „boguszaków” pozyskujemy głównie z darowizn (wpłat jednorazowych, wirtualnych adopcji, odpisu 1% od podatku). Obecnie w Schronisku Boguszycach przebywa 140 psów oraz 9 kotów. Schronisko różni się od tradycyjnie prowadzonych tym, że nasze zwierzaki w większości mieszkają w pomieszczeniach w grupach, gdzie każdy ma swój fotel, koszyczek czy materac. Dzięki temu uczą się życia w domu i proces ich adaptacji w nowym domu jest prostszy. Na miejscu, poza całodobową opieką pracowników o zwierzęta dba lekarz weterynarii przyjeżdżający do schroniska co tydzień. W lecie psiaki szaleją na placyku zabaw albo kąpią się w basenikach. Każda, nawet najmniejsza pomoc czy to finansowa rzeczowa jest dla nas i zwierzaków bardzo potrzebna a wolontariusze bardzo mile widziani.

Wsparli

10 zł

Jowita

18 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Kasia

7 zł

M

15 zł

Romek

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
6%
320 zł Wsparło 9 osób CEL: 5 000 ZŁ