Fundacja RatujemyZwierzaki.pl

2 Stałych Pomagaczy
Anonimowa Pomagaczka
50 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Monika Urban

E-mail fundacja@siepomaga.pl

Telefon 61 278 77 88

Lokalizacja Poznań, wielkopolskie

W RatujemyZwierzaki.pl mamy jeden cel - pomóc jak największej liczbie zwierząt! Bo miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do bezbronnych istot. Niestety, one cierpią głównie z ręki człowieka...

Jesteśmy nie tylko portalem, ale przestrzenią, w której Pomagacze spotykają się z członkami organizacji zwierzęcych. Efektem tego wirtualnego spotkania jest niesamowita pomoc, jaka płynie do tych najsłabszych. A my jesteśmy pośrednikiem, który to umożliwia.

Dzięki temu możemy działać na wielu płaszczyznach jednocześnie. Od 2019 roku postanowiliśmy zorganizować zbiórkę 1% podatku. Dzięki Wam pierwsza zbiórka 1% podatku zaowocowała zakupieniem trzech samochodów interwencyjnych - Zwierzkobusów. O szczegółach tego pełnego emocji przedsięwzięcia możecie przeczytać tutaj KLIK.

W tym roku również walczyliśmy o zakup kolejnych Zwierzakobusów dla organizacji, które najbardziej potrzebują wsparcia! KLIK. Dzięki Wam udało nam się zakupić kolejne 6 samochodów interwencyjnych! Już wkrótce zobaczycie je na ulicach Polski!

Pamiętaj o nas, rozliczając swój PIT! Przekaż nam swój 1% i pomóż nam ufundować Zwierzakobusy! Wpisz KRS 0000396361, cel ZWIERZAKI.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie, by rozpowszechniać działalność społeczną na rzecz zwierząt. Pomagamy mądrze i przeciwdziałamy nadużyciom. Wkładamy dużo wysiłku nie tylko w promocję, ale również weryfikację celów. Uwidaczniając środki i informując o rezultatach zbiórek propagujemy transparentne pomaganie!

Wsparli

40 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Anonimowy Pomagacz

1 000 zł

Anonimowy Pomagacz

55 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

2 Stałych Pomagaczy
Anonimowa Pomagaczka
50 zł miesięcznie