Fundacja RatujemyZwierzaki.pl

1 Stały Pomagacz
Anonimowa Pomagaczka
50 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Monika Urban

E-mail fundacja@siepomaga.pl

Telefon 61 278 77 88

Lokalizacja Poznań, wielkopolskie

W RatujemyZwierzaki.pl mamy jeden cel - pomóc jak największej liczbie zwierząt! Bo miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do bezbronnych istot. Niestety, one cierpią głównie z ręki człowieka...

Jesteśmy nie tylko portalem, ale przestrzenią, w której Pomagacze spotykają się z członkami organizacji zwierzęcych. Efektem tego wirtualnego spotkania jest niesamowita pomoc, jaka płynie do tych najsłabszych. A my jesteśmy pośrednikiem, który to umożliwia.

Dzięki temu możemy działać na wielu płaszczyznach jednocześnie. Od 2019 roku postanowiliśmy zorganizować zbiórkę 1% podatku. Dzięki Wam pierwsza zbiórka 1% podatku zaowocowała zakupieniem trzech samochodów interwencyjnych - Zwierzkobusów. O szczegółach tego pełnego emocji przedsięwzięcia możecie przeczytać tutaj KLIK.

W tym roku również walczyliśmy o zakup kolejnych Zwierzakobusów dla organizacji, które najbardziej potrzebują wsparcia! KLIK. Dzięki Wam udało nam się zakupić kolejne 6 samochodów interwencyjnych! Już wkrótce zobaczycie je na ulicach Polski!

Pamiętaj o nas, rozliczając swój PIT! Przekaż nam swój 1% i pomóż nam ufundować Zwierzakobusy! Wpisz KRS 0000396361, cel ZWIERZAKI.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie, by rozpowszechniać działalność społeczną na rzecz zwierząt. Pomagamy mądrze i przeciwdziałamy nadużyciom. Wkładamy dużo wysiłku nie tylko w promocję, ale również weryfikację celów. Uwidaczniając środki i informując o rezultatach zbiórek propagujemy transparentne pomaganie!

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

1 Stały Pomagacz
Anonimowa Pomagaczka
50 zł miesięcznie