Fundacja Pomarszczone Szczęście- Pomagamy Shar- pei

Fundacja Pomarszczone Szczęście- Pomagamy Shar- pei
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Jessica Wojciechowska- Walczak

E-mail fundacja.shar_pei@interia.pl

Telefon 602763368

Lokalizacja Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Fundacja Pomarszczone Szczęście - Pomagamy Shar -pei zajmuje się pomocą bezdomnym, porzuconym i zaniedbanym  psiakom rasy shar -pei oraz w typie rasy shar -pei. Została założona z inicjatywy ludzi, którym nieobojętny jest los tych zwierząt, są oni w stanie podjąć się niesieniu pomocy psom niechcianym, porzuconym oraz zaniedbanym.

Shar Pei jest psem o spokojnym i zrównoważonym charakterze, nie okazującym w stosunku do ludzi agresji, ani dominacji. Potrzebuje uwagi, opieki i ciepła i potrafi się odwdzięczyć. 

Nasze starania pomocy przekładamy  w interwencje dla porzuconych Sharpów, poprawienie ich warunków bytowych. Szukamy im domów tymczasowych jak i nowych właścicieli. Propagujemy niesienie pomocy oraz humanitarne traktowanie zwierząt i otoczenie ich opieką.

Pozyskane przez nas środki finansowe przeznaczone zostają na utrzymanie podopiecznych i powiązanych z tym opłatami: opieka weterynaryjna, hotelowanie, specjalistyczna karma, leki, sterylizacja i kastracja, koszty transportu psiaków oraz ewentualne koszty wyprawek( legowiska, smycze, szelki).

Pomogli

Ładuję...