Fundacja Siepomaga

1 Stały Pomagacz
Anonimowa Pomagaczka
50 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Monika Urban

E-mail fundacja@siepomaga.pl

Telefon 61 278 77 88

Lokalizacja Poznań, wielkopolskie

Prowadzony przez Fundację Siepomaga portal RatujemyZwierzaki.pl ma jeden cel - pomóc jak największej liczbie zwierząt! Bo miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do bezbronnych istot. Niestety, one cierpią głównie z ręki człowieka...

Jesteśmy nie tylko portalem, ale przestrzenią, w której Pomagacze spotykają się z członkami organizacji zwierzęcych. Efektem tego wirtualnego spotkania jest niesamowita pomoc, jaka płynie do tych najsłabszych. A my jesteśmy pośrednikiem, który to umożliwia.

Dzięki temu możemy działać na wielu płaszczyznach jednocześnie. W zeszłym roku postanowiliśmy zorganizować zbiórkę 1% podatku. To dało nam możliwość zakupienia trzech zwierzakobusów, które przekazaliśmy organizacjom, cieszącym się olbrzymim zaufaniem całej społeczności zwierzolubów - Fundacji dla Szczeniąt Judyta, Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt oraz OTOZ Animals Inspektorat Zielona Góra. O szczegółach tego pełnego emocji przedsięwzięcia możecie przeczytać tutaj KLIK. W tym roku również będziemy walczyć o zakup kolejnych zwierzakobusów dla organizacji, które najbardziej potrzebują wsparcia! KLIK.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie, by rozpowszechniać działalność społeczną na rzecz zwierząt. Pomagamy mądrze i przeciwdziałamy nadużyciom. Wkładamy dużo wysiłku nie tylko w promocję, ale również weryfikację celów. Uwidaczniając środki i informując o rezultatach zbiórek propagujemy transparentne pomaganie!

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

1 Stały Pomagacz
Anonimowa Pomagaczka
50 zł miesięcznie