Fundacja Siepomaga

Reprezentant Monika Urban

E-mail fundacja@siepomaga.pl

Telefon 61 278 77 88

Lokalizacja Poznań, wielkopolskie

Prowadzony przez Fundację Siepomaga portal RatujemyZwierzaki.pl ma jeden cel - pomóc jak największej liczbie zwierząt! Bo miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do bezbronnych istot. Niestety, one cierpią głównie z ręki człowieka...

Jesteśmy nie tylko portalem, ale przestrzenią, w której Pomagacze spotykają się z członkami organizacji zwierzęcych. Efektem tego wirtualnego spotkania jest niesamowita pomoc, jaka płynie do tych najsłabszych. A my jesteśmy pośrednikiem, który to umożliwia.

Dzięki temu możemy działać na wielu płaszczyznach jednocześnie. W zeszłym roku postanowiliśmy zorganizować zbiórkę 1% podatku. To dało nam możliwość zakupienia trzech zwierzakobusów, które przekazaliśmy organizacjom, cieszącym się olbrzymim zaufaniem całej społeczności zwierzolubów - Fundacji dla Szczeniąt Judyta, Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt oraz OTOZ Animals Inspektorat Zielona Góra. O szczegółach tego pełnego emocji przedsięwzięcia możecie przeczytać tutaj KLIK. W tym roku również będziemy walczyć o zakup kolejnych zwierzakobusów dla organizacji, które najbardziej potrzebują wsparcia! KLIK.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie, by rozpowszechniać działalność społeczną na rzecz zwierząt. Pomagamy mądrze i przeciwdziałamy nadużyciom. Wkładamy dużo wysiłku nie tylko w promocję, ale również weryfikację celów. Uwidaczniając środki i informując o rezultatach zbiórek propagujemy transparentne pomaganie!

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

6 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

107,14 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej