AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych

AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Katarzyna Kordowska

E-mail adopcjebullowatych@wp.pl

Telefon 0501797018

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Działamy na rzecz zwierząt porzuconych i pokrzywdzonych, jednak pomoc kierujemy głównie psom TTB (terierom w typie bull, takim jak amstaff, pittbull, bulterier). Te psy znamy i rozumiemy najlepiej.
 

Podejmujemy się opieki nad psami problematycznymi, skrzywdzonymi fizycznie i psychicznie. Zapewniamy im niezbędną pomoc weterynaryjną: leczymy, szczepimy, sterylizujemy i przygotowujemy do adopcji, która jest formą największej pomocy dla nas i naszych podopiecznych.
 

Staramy się przygotowywać nasze psy do adopcji jak najlepiej. Mamy o nich wiedzę nie tylko w zakresie psychiki i zachowań, ale także stanu zdrowia (wszystkie nasze psy są przebadane). O naszych psach możemy mówić godzinami, ponieważ zwykle spędzają z nami trochę czasu, nim trafią do adopcji.
 

Do czasu znalezienia nowego domu psy przebywają w domach tymczasowych lub w hotelach dla psów. Tam mają zapewnioną właściwą opiekę i kontakt z człowiekiem, który poświęca im wystarczająco dużo uwagi, by psy czuły się komfortowo. Jednak rzadko rodzina zastępcza może zająć się psem na stałe, dlatego niezwykle ważne jest znalezienie domu, gdzie nowi kochający właściciele, zapewnią dobre warunki takiemu psu.  
 

Pomóż nam pomagać!


 

Pomogli

Ładuję...