Fundacja Benek

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Michał Bednarek

E-mail fundacja.benek@op.pl

Telefon 506349596

Lokalizacja Szewce, wielkopolskie

Działamy od 12 lat. Uratowaliśmy setki zwierząt. Prowadzimy warsztaty terapii zajęciowej w 31 placówkach, a w naszym ośrodku w Szewcach również hipoterapię, onoterapię i zajęcia edukacyjne. Nie zatrudniamy żadnego pracownika, wszystkie prace wykonujemy sami, bądź dzięki wsparciu naszych wolontariuszy.

Powstaliśmy po to, by nieść pomoc. By dawać drugą szansę. Naszym głównym celem jest ratowanie, leczenie i rehabilitacja zwierząt oraz edukacja i wsparcie dla dzieci. Przywracamy poczucie bezpieczeństwa, ratujemy przed bólem i cierpieniem. Obdarowujemy bezinteresowną miłością.

Ratujemy zwierzęta
Uczymy i pomagamy dzieciom
Nasz ośrodek w Szewcach koło Poznania to dom dla wielu zwierząt, ale i miejsce gdzie dzieci uczą się empatii, troski i odpowiedzialności. Na tym dzierżawionym skrawku ziemi od wielu lat prowadzimy zajęcia edukacyjne, hipoterapię i onoterapię. Uczymy, wspieramy, przywracamy sprawność. Ten sam kawałek ziemi to jednocześnie dom dla wielu gatunków zwierząt, bo Benkowo zajmuje się zwierzętami domowymi i gospodarskimi, ale również egzotycznymi i dzikimi. Prowadzimy też jedyny w Europie Azyl dla żubrów.

Dziękujemy, że zmieniacie z nami świat
Z Wami wszystko staje się możliwe

Wasza pomoc to coś, co pozwala wznosić się ponad możliwości. Coś, co uskrzydla, dodaje sił i motywacji. Daje nadzieję w trudnych chwilach. Tych chwil nie brakuje, ale widząc spokojne i zrelaksowane zwierzęta oraz szczęśliwe dzieci wiemy, że wspólnie z Wami zmieniamy świat na lepsze. Wiemy, że bez względu na wszystko – warto to robić.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC  DOŁĄCZ DO WOLONTARIATU I POMAGAJ

Pomogli

Ładuję...

Adopcje