Fundacja Benek

Reprezentant Michał Bednarek

E-mail fundacja.benek@op.pl

Telefon 506349596

Lokalizacja Szewce, wielkopolskie

Fundacja Benek to organizacja, która powstała, by nieść pomoc i dawać drugą szansę wszystkim potrzebującym zwierzętom. Głównym celem Fundacji jest wspieranie i pomoc w opiece nad zwierzętami znajdującymi się pod pieczą organizacji.

Cel, jaki nam przyświeca był początkiem do stworzenia czegoś pięknego. I równie potrzebnego w dzisiejszym świecie. Bo każdego dnia przybywa zwierząt porzuconych, schorowanych, samotnych i potrzebujących pomocy. To nie tylko domowe pupile, ale także zwierzęta egzotyczne. Wszystkie bez wyjątku zasługują na wsparcie i odrobinę nadziei.

Fundacja Benek tę nadzieję daje. Przywraca poczucie bezpieczeństwa, ratuje przed bólem i cierpieniem. Obdarowuje bezinteresowną miłością. To te niechciane i zapomniane zwierzęta, te doświadczone przez życie, te których los nie oszczędzał, te które nie mają siły walczyć i te, które mimo wszystko chcą żyć.

Benkowo to jedno z tych niewielu miejsc gdzie zwierzęta dostają największy dar – drugie życie pełne miłości. A takie działania zasługują na pełne wsparcie. W chwili obecnej w ośrodku znajduje się 112 koni oraz liczne zwierzęta futerkowe takie jak lisy, szopy i króliki. A także zwierzęta hodowlane takie jak krowy, kozy, owce i lamy, a nawet struś.

Swoje miejsce mają tam również domowe pupile. Codziennie ich przybywa, a miejsca brakuje. Trzeba rozbudować stajnie, miejsca do mieszkania. Trzeba stworzyć tym zwierzętom dom! Tak, by ich ratunek miał jakiś sens. Tak, by nasze wsparcie dawało motywację i nadzieję na lepsze jutro.

Wsparcie... coś co pozwala wznosić się ponad możliwości. Coś, co uskrzydla, dodaje sił i motywacji. Daje nadzieje w trudnych chwilach. Fundacja Benek wspiera ośrodek Benkowo i wszystkie zwierzęta, które znajdują się pod jego opieką. A Ty możesz wesprzeć nas. Aby nasze działania mogły wyjść poza mury ośrodka i niosły pomoc potrzebującym zwierzakom.

Wesprzyj nas, abyśmy wspólnie przywracali nadzieję i mogli dawać drugą szansę. Bo warto pamiętać, że każdy jest tej szansy wart. Każdy. Bez wyjątku.

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

dla Finisza
30 zł

przez pryzmat lat

DLA mALWINY
25 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej