Fundacja Haasta

Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Edyta Bąk

E-mail bak_edyta@interia.pl

Telefon 883404888

Lokalizacja Wrocław, Śródmieście, dolnośląskie

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w pomocy zwierzętom dzikim a w szczególności ptakom.  Mamy chęci, możliwości i duży zapas mocy, który pozwala nam robić swoje, bez względu na wszystko.

Udzieliliśmy pomocy już bardzo dużej liczbie tych pięknych stworzeń, a dzięki Wam uratujemy jeszcze więcej. 

BEZ WASZEGO WSPARCIA NIE DAMY SOBIE RADY !!!!. 

Dzwonią do nas ludzie o "gołębich sercach" i proszą, aby zająć się rannym ptakiem, my nigdy nie odmawiamy...!

Robimy wszystko, aby zapewnić im fachową opiekę oraz odpowiednie warunki bytowe, aby jak najszybciej powróciły do zdrowia i mogły być wypuszczone na wolność.

Prawda jest taka, że gdyby nie nasz upór w tym co robimy,  to po prostu by nie przeżyły. Te ptaki, których wypuścić się nie da, umieszczamy w Azylach.

BARDZO MOCNO Z  CAŁEGO  SERCA  PROSIMY  WAS  O WSPARCIE dla naszych podopiecznych, nie poradzimy sobie bez WAS. Nasza Fundacja jest niewielką grupą prywatnych osób składającą się z 4 wolontariuszy . Działamy całkowicie non-profitowo i nie otrzymujemy wynagrodzenia. Dodatkowo nie jesteśmy dotowani przez Państwo czy Miasto, musimy radzić sobie sami , dlatego bez WASZEJ pomocy nie przetrwamy. Bardzo prosimy wszystkich o datki, które pozwolą nam pomogać dalej.  Potrzebny jest każdy grosz za który z góry pięknie dziękujemy !

Pomogli

Ładuję...