Ma zaledwie kilka miesięcy, a już zdążył poznać co to bezdomność i ból po poważnym urazie. Pomóż nam postawić Patyczaka na nogi!

Zbiórka zakończona
Wsparło 39 osób
1 900 zł (100%)

Rozpoczęcie: 4 Maja 2021

Zakończenie: 17 Sierpnia 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Patyczak to zaledwie kilkumiesięczny podrostek, a już na swoim koncie ma poważną operację. Niestety nie wiemy, co i kiedy dokładnie mu się stało. Przeżycie na wolności musiało być dla niego bardzo trudne, a to taki bezbronny, kochany, przyjacielski kot. Najważniejsze, że możemy mu pomóć.


Kocurek miał zwichnięcie i złamanie w stawie biodrowym, rozerwane mięśnie i torebkę stawową. Jeszcze nie zdążył urosnąć, a już musiał przejść operację, podczas której Doktor próbował uratować główkę kości udowej. Jeżeli to się nie uda, będzie konieczna kolejna operacja i usunięcie główki.

Byłyśmy bardzo zaniepokojone, bo Patyczak kilka dni po operacji zaczął odczuwać ból, ale po kontroli wiemy, że na razie jest dobrze i nie maskujemy niczego nieprawidłowego środkami przeciwbólowymi. Obawiałyśmy się też jak taki młody i żywiołowy oszołom zniesie klatkę, ale naprawdę dobrze sobie radzi i ma świetny apetyt. Rekonwalescencja na razie przebiega pomyślnie. Powrót do zdrowia Patyczaka przyspieszają zabiegi rehabilitacyjne prowadzone przez naszą wolontariuszkę Justynę, która jest zoofizjoterapeutką.


Patyczak potrzebuje teraz jeszcze trochę szczęścia, żeby wszystko się dobrze zrosło i żeby kolejna operacja nie była konieczna, a my bardzo prosimy o wsparcie dla kocurka, niech mu będzie na zdrowie. 
Bardzo dziękujemy za pomoc!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
56 zakończonych zbiórek
Wsparło 39 osób
1 900 zł (100%)