"Mruczek sam nie poprosi o pomoc" - zbiórka d...

Fundacja Psi Los
organizator skarbonki

Fundacja Psi Los

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w I edycji ogólnopolskiej zbiórki środków przeznaczonych na zakup karmy dla bezdomnych i potrzebujących kotów.

Panuje powszechne przekonanie, że kot zawsze jakoś sobie poradzi. Niestety, ten stereotyp okazuje się całkowicie błędny. W dzisiejszych czasach wolno żyjące koty mają mocno „pod górkę”. Z jednej strony dokarmiane są przez osoby, którym ich los nie jest obojętny (tzw. karmicieli społecznych), z drugiej zaś zamyka się przed nimi piwniczne okienka lub przegania z miejsc, w których mogłyby się ogrzać i schronić przed mrozem lub deszczem. Wychłodzenie organizmu jest, poza głodem, bezpośrednim zagrożeniem życia dla kota. Często dosłownie w ostatniej chwili przeziębione i przemarznięte trafiają do schronisk lub zostają otoczone opieką przez fundacje, stowarzyszenia czy też przytuliska. Ile z nich nie ma tego szczęścia…

Jeśli chcesz wesprzeć koty przebywające pod opieką Fundacji "Nasze Koty" przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Mruczek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Fundacja Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom powstała w marcu 2017 roku. Celem naszego zakresu działań jest zapewnienie opieki dla kotów, których właściciele z powodów zdrowotnych nie mogą utrzymywać, posiadać, pielęgnować, żywić; pomoc kotom chorym i wolnożyjącym oraz zapobieganie bezdomności kotów. Zwracamy szczególną uwagę na społeczny problem porzucania zwierząt związany z sytuacją zdrowotną osób starszych lub ich śmiercią. W roku 2018 stworzyliśmy w siedzibie naszej fundacji szpitalik „Kocia Przystań” do którego trafiają koty chore, pokrzywdzone i bezdomne. Koty te otaczamy opieką i miłością, leczymy, sterylizujemy i przygotowujemy do adopcji. Szukamy dla nich nowych, dobrych domów. Pod naszą opieką mamy nie tylko koty przebywające w naszym szpitaliku, ale również koty wolnożyjące na krakowskich osiedlach, koty wolnożyjące na terenach wiejskich, gdzie starsi ludzie je dokarmiają, koty u osób starszych, niepełnosprawnych, których nie stać na utrzymanie, wyżywienie i leczenie swoich pupili. Ponadto, propagujemy na terenach wiejskich sterylizację kotów, dystrybuujemy materiały informacyjne, dopłacamy do sterylizacji kotów.

Wsparli

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

X zł

przez pryzmat lat

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

1%
85 zł Wsparło 5 osób CEL: 5 000 ZŁ