Zwierzakobus dla Ostoi. Aby móc bardziej pomagać

Choć jesteśmy małą fundacją i nasze szanse pewnie niewielkie, próbujemy. Nie dla nas, ale dla tych którym możemy pomóc.
Nasza Fundacja skupia się na pomocy bezdomnym zwierzętom, do której zalicza się: kastracja oraz sterylizacja, leczenie, profilaktyka, czipowanie. Dla kotków, które są oswojone szukamy domków, a dla tych, które „rokują” szukamy domów tymczasowych. Staramy się, żeby te zwierzaki, które przecież nie są niczemu winne, miały najlepszą możliwą opcję w przyszłości. Ale pomoc to nie tylko kastracje. To również, połamane łapy, oskalpowane ogony, urazy narządów wewnętrznych w skutek wypadków komunikacyjnych. To wyjazdy na konsultacje, czy operacje do klinik, nie tylko w Polsce.  Choć obecny samochód, ma już swoje lata i przebieg, to dzielnie znosi nasze wyprawy w odległe rejony Polski, do Czech czy na Ukrainę, gdzie cały czas aktywnie pomagamy

Anonimowa Pomagaczka

.
Peugeotek już kilkukrotnie był w Klinice w Czechach gdzie konsultowaliśmy zwierzaki którym w Polsce odmówiono pomocy, jeździł na Ukrainę skąd przywoził koty, oraz psy bo tutaj miały większe szanse na znalezienie nowych domów. Często były to koty chore lub niepełnosprawne.

Jak na przykład Maciejka z wrodzoną deformacją przednich łapek

Anonimowa Pomagaczka


Marsik który wydrapał sobie dziurę na karku aż do mięśni

Anonimowa Pomagaczka


Stefan znaleziony na jednej z ulic Kijowa po wypadku komunikacyjnymAnonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Ale takich przypadków było więcej

Ogonek - kot wolnożyjący

Anonimowa Pomagaczka
Krokiet zabrany od psychicznie chorego mężczyzny, który mnożył koty aby "w zimie było mu cieplej"

Anonimowa Pomagaczka
Samolocik - kociak który wypadł z nadkola samochodu na parkingu krakowskiego lotniska

Anonimowa Pomagaczka

Czy Karmelek - przywieziony na leczenie kotów w ramach budżetu obywatelskiego, jednak po wyczerpaniu puli środków pozostawiony u nas na dalesze leczenie. Karmelek przeszedł pomyślnie zabieg w Brnie.

Anonimowa Pomagaczka

Powyższe przykłady, to tylko niewielki odsetek kotów którym pomagaliśmy, które wymagały dojazdów na konsultacje, czy operacje. Dlatego prosimy Was - Ludzi o dobrym sercu o pomoc. Każda przekazana złotówka przybliży nas do możliwości otrzymania nowego a przede wszystkim profesjonalnego samochodu do przewozu zwierząt.


W tym konkursie istosniejsza niż wielkość wpłat jest ich ilość. Wystarczy złotówka od każdej/każdego z Was aby przybliżyć nas do celu. Za każdą okazaną pomoc serdecznie dziękujemy <3

Wsparli

40 zł

Moryc

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymam kciuki!
10 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

Aśka Ma

1 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
2 256 zł
Wsparły 73 osoby