Zwierzakobus dla Fundacji Pod Psią Gwiazdą z ...

Katarzyna Sowa
organizator skarbonki

„…nie ma miski z wodą ani jedzeniem, błagam pomóżcie...”

„…śnieg mocno sypie, a piesek na budzie siedzi zmarznięty, proszę zróbcie coś…”

„…piesek błąka się po ulicy, boję się, że go samochód potrąci, przyjedźcie…”

„…obok parku jest pies na sznurze przywiązanym do drzewa, ratujcie go…”

„…jest to piesek po przejściach, wisiał na łańcuchu, a teraz to, interweniujcie...”

Kochani, to między innymi takie zgłoszenia dostajemy od Was. Zgłoszenia, w których błagacie nas o interwencje, o pomoc, o jakąkolwiek reakcję, która zakończy cierpienie tych niewinnych istot.

Staramy się być zawsze tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Tam, gdzie dzieje się psia i kocia krzywda. Tam, gdzie jest chociaż cień szansy na pomoc. Tam, gdzie tej szansy już nikt nie widzi, a my walczymy dalej.

Jednak, abyśmy mogli dotrzeć zawsze i wszędzie na czas potrzebny jest nam samochód, sprawny samochód. Samochód, który dotrze na interwencję. Samochód, który jak najszybciej zawiezie naszego podopiecznego do weterynarza lub specjalistycznej kliniki oddanej o 100km od naszej siedziby. Samochód, który nie zawiedzie, kiedy jest najbardziej potrzebny.

Dzisiaj przychodzimy z prośbą o wsparcie zbiórki na nowy samochód dla Naszej Fundacji. Samochód, który będzie służył przede wszystkim Naszym podopiecznym. Tak, abyśmy mogli nadal pomagać i ratować tych, którzy są bezbronni i bez naszej pomocy często nie mają szans na przeżycie. Prosimy, pomóżcie nam wygrać samochód, tak abyśmy nadal mogli reagować na Wasze zgłoszenia, zawsze i wszędzie.

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
3 402 zł
Wsparło 277 osób