Zwierzakobus dla Fundacji Psie Marzenia

Katarzyna Tabaczyszyn
organizator skarbonki

Witamy Cię Drogi Darczyńco!

Jesteśmy Fundacją w małym mieście w województwie opolskim. Zajmujemy się psami i kotami w potrzebie. Najbardziej staramy się pomagać tym co mają mniejsze szanse na nowe domy, ponieważ wiemy, że każda istota zasługuje na dobre życie. Wśród naszych podopiecznych znalazły się psy głuche, problematyczne, gdzie wcześniej jest potrzeba dużego nakładu pracy z nimi aby znalazły nowe domu.

Pomagamy tam gdzie jesteśmy wstanie dojechać, a niestety czasami jest to niemożliwe bo nie każdy ma do dyspozycji auto prywatne. Pomagamy również kotom po ciężkich wypadkach, zbieramy je z ulic, często dojeżdżając do różnych miast w naszym województwie.

Chcemy robić więcej tylko ogranicza nas brak naszych własnych 4 kółek. Zwracamy się z ogromną prośbą. Wszytko jest w twoich rękach i 30 sekundach. Prosimy o jak największą ilość DARCZYŃCÓW. Wystarczy Twoja złotówka. Tu liczy się ilość zebranych osób. Prosimy o duże wsparcie, im więcej wpłaci chociaż po 1 złoty, tym większe szanse na nowe życie mają zwierzęta, do których będziemy w stanie dojechać.

Pozdrawia i dziękuję Załoga Psich Marzeń ❤️

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

23 zł

Anonimowa Pomagaczka

2 zł

Anonimowy Pomagacz

300 zł

MF

10 zł

Lola

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
750 zł
Wsparło 49 osób