Terra Spei

Reprezentant Dorota Ingram

E-mail d.ingram@gmx.net

Telefon 882161368

Lokalizacja Buczkowice, śląskie

Terra Spei ( z łac. Ziemia Nadziei)

Konie, nieodłączny element ludzkiego świata. Konie jako natchnienie, konie na wojnach, konie w pracy. Ostatnie dziesięciolecia – konie jako źródło przyjemności, rozrywki i ambicji. Czy zdajesz sobie sprawę, że koń ma uczucia, emocje, że może cieszyć się, cierpieć, że myśli?

Czy używając konia do swoich potrzeb szanujesz to, że jest żywą istotą, która zasługuje na szacunek, opiekę i troskę? Czy jesteś odpowiedzialny za to, że korzystasz z jego istnienia? Czy dziękujesz?

Wiele ludzi tego nie robi, traktując konie jak przedmiot, który można wyrzucić, spieniężyć, ewentualnie komuś podrzucić jak się zepsuje. Nasza stajnia pełna jest takich koni. Zepsutych zabawek, porzuconych przyjaciół, kłopotliwych ciężarów. Otaczamy je opieką, kochamy je, zachęcamy je do pracy w atmosferze spokoju, dobroci i wdzięczności. Niektóre pracują by utrzymać stado. Inne po prostu są. Wszystkie są otoczone troską, każdy z nich jest KIMŚ. Przyjdź i zobacz, jak cudowna może być więź z koniem, jak bardzo każdy z nich zasługuje na szacunek i życie. Bardzo przereklamowane hasło “ratujemy konie” nabiera u nas nowego wymiaru.

Pomogli

Ładuję...