Fundacja VETKA - z miłości do zwierząt

Fundacja VETKA - z miłości do zwierząt
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Paulina Lewicka

E-mail fundacjavetka@gmail.com

Telefon 570 707 880

Lokalizacja Świdnica, dolnośląskie

Fundacja Vetka z Miłości do Zwierząt powstała z potrzeby serc. Serc chcących pomoc Braciom Mniejszym, ale i serc, które tej pomocy potrzebują. Pomysł utworzenia powstał podczas naszej pracy w Przychodni Vetka, gdzie codziennie toczymy walkę o zdrowie i życie zwierząt. Walkę równie ważną dla zwierząt porzuconych, bezdomnych jak i zwierząt posiadanych opiekunów.

Jako Przychodnia działamy od 2018 roku i przez te wszystkie lata udzieliliśmy bezinteresownej pomocy bardzo dużej ilości pacjentów, których udało się umieścić w szczęśliwych domach.

Dzięki Wam, mamy siłę do działania i to ona zmotywowała nas do założenia fundacji. Miejsca, gdzie każde zwierzę znajdzie pomoc. Struktura fundacji pomoże nam wspólnie działać, na rzecz naszych Braci Mniejszych zachęcamy do obserwacji naszego profilu Facebook, poznania naszych podopiecznych, zarówno uratowanych zwierząt jak i tych , które ciągle czekają na nowy dom! Czekamy na wiadomości o potrzebujących zwierzętach oraz o chęci pomocy wśród was!

Poniżej przedstawiamy Państwu kilku podopiecznych, którzy czekają na swój dom:

Każda złotówka przekazana na ratowanie życia i zdrowia naszych podopiecznych jest na wagę złota. Nawet najmniejsza okazana pomoc ma wielką moc pomagania. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!

Ogromnie dziękujemy za każde wsparcie ❤

Założycielka fundacji
Lek.wet. Paulina Lewicka

Pomogli

Ładuję...