Fundacja Zwierzaki w Potrzebie

Fundacja Zwierzaki w Potrzebie

Reprezentant Katarzyna Golędzinowska

E-mail zwierzakiwpotrzebie@wp.pl

Telefon 505945510

Lokalizacja Wołomin, mazowieckie

Fundacja Zwierzaki w Potrzebie powstała w 2010 roku. Od tego czasu nieprzerwalnie ratujemy i pomagamy głównie psom skrzydzonym i okrutnie potraktowanym przez człowieka. 

Nasi podopieczni przebywają w Ośrodku zlokalizowanym w Wołominie pod Warszawą. Przebywa tam około 12 psów. Współpracujemy również z domami tymczasowymi w których przebywają psiaki głównie stare, schorowane lub niedołężne. 

Dajemy im to, co powinny dostać od momentu przyjścia na świat: miłość, troskę, opiekę. Traktujemy jak swoje i zawsze chcemy dla nich jak najlepiej począwszy od leczenia u weterynarzy specjalistów a skończywszy na najlepszych pod słońcem domach stałych, z którymi zawsze mamy kontakt.

Niestety, utrzymanie takiej ilości zwierzaków to ciągłe wydatki, których nie jesteśmy w stanie pokryć same. Dlatego zwracamy się do wszystkich, którym los skrzywdzonych zwierząt nie jest obojętny: POMÓŻ NAM POMAGAĆ. Podaruj dom stały, wesprzyj finansowo a jeżeli możesz zaadoptuj go wirtualnie. Łatek, Skinni, Panicz czy Gizmo to zaledwie garstka tych, które pomocy potrzebują. Niech wiedzą, że już nie są same, niech wiedzą, ze są na tym świecie ludzie, którzy je kochają. Pomóżcie nam odzyskać ich godność.

Zapraszamy również do działań wolontariackich. Weekendowe spacery, działania w internecie, zbiórki oraz pomoc w pracach remontowych - ciągłe potrzeby wzrastają a bez Was nie damy rady. Dziękujemy bardzo za każde, nawet najmniejsze wsparcie.

Pomogli

Ładuję...