Bez szans na adopcję? Pomóż rezydentom fundacji

Wsparło 40 osób
1 117 zł (22,34%)
Brakuje jeszcze 3 883 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 20 Lutego 2021

Zakończenie: 31 Grudnia 2021

Mamy pod opieką psiaki, które są z nami już od kilku lat i niestety nie zapowiada się, by znalazły domy. Pomimo najszczerszych chęci telefon w ich sprawie milczy i chociaż cały czas mamy nadzieję na cud, to trzeba być realistą - najprawdopodobniej zostaną z nami na zawsze.

Roki - dostojny starszy Pan o niespotykanej urodzie i cudownym charakterze. Roki przyjmuje leki na tarczycę oraz wątrobę.

Milusia - psia seniorka, mocno doświadczona przez życie, tułająca się po wsiach. Bardzo lękowa wobec nowych osób, zwłaszcza mężczyzn. Milusia również choruje na tarczycę, miała też wycięty guz na listwie mlecznej.

Lexi - córka Milusi, od malutkiego było w przytulisku, obecnie przebywa w domu tymczasowym. Lękowa, wycofana, nieufna do nowych osób.

Harry - sam sobie sterem i okrętem. ;) Harry jest psem, który człowieka traktuję trochę jak konieczność, jest charakterny i nieustępliwy. Dopiero po przeniesieniu do DT uczy się jak żyć z ludźmi.

Bajer - wielkie, fajne psisko, przebywające obecnie w domu tymczasowym, gdzie od podstaw zostaje nauczony życia wśród rodziny. 

Figiel - piesek wrócił z adopcji, po tym jak okazało się, że ma padaczkę. Obecnie przebywa w DT, gdzie czeka na nowy dom. Jest pod kontrolą weterynarza, przyjmuje leki.

Merida - jako jedyna z 4 sióstr do tej pory nie znalazła nowego domu. Z całego stadka ma największe szanse na adopcję, chociaż i w jej sprawie telefon milczy. 

Zbiórka powstała, by zabezpieczyć finansowo psiaki na cały rok. Potrzebne są leki, dobra karma, suplementy, materiały i środki czystości, pieniądze na przejazd do weterynarzy, leczenie, profilaktykę, itp. Bez finansów na przyjęte już zwierzęta nie mamy możliwości pomagać też innym. Pomóżcie nam pomagać! Będziemy wdzięczni za każdą pomoc!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
6 zakończonych zbiórek
Wsparło 40 osób
1 117 zł (22,34%)
Brakuje jeszcze 3 883 zł
Wesprzyj