Fundusz sterylizacyjny - ograniczyć bezdomność i cierpienie

Zbiórka zakończona
Wsparło 37 osób
812 zł (16,23%)

Rozpoczęcie: 2 Sierpnia 2017

Zakończenie: 2 Października 2017

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Koty wolno żyjące, te bezdomne, nie mają łatwego życia. Narażone są na choroby, pasożyty, głód oraz niekorzystne warunki klimatyczne.

Niekontrolowane rozmnażanie jest przyczyną bezdomności i mimo tego, że każdego roku umiera tysiące kociąt, liczba bezdomnych kotów wciąż jest ogromna.

Chcemy ograniczyć bezdomność. Chcemy ograniczyć cierpienie...

Nie chcemy patrzeć na kolejne nichciane mioty kociąt, które trafiają do gabinetu chore, cierpiące, okaleczone...

Nie chcemy usypiać konających maluchów, które trafiają do nas w stanie agonalnym - które czuły jedynie głód, chłód, a w wielu przypadkach były okaleczone i zjadane żywcem przez larwy much...

Nie chcemy przeżywać tych dramatów... Nie chemy myśleć, ilu kociętom nie pomożemy, ile z nich kona w krzakach, na ulicy... A jeśli jakimś cudem uda im się przeżyć, to podzielą los swoich rodziców...

Nie chcemy patrzeć na kotki, które są wyeksploatowane licznymi ciążami, karmieniem i często cierpią z powodu zapaleń listwy mlecznej lub ropomacicza.

Pomoc dla nich często nie nadchodzi nigdy. Jedynym wyjściem, aby wyeliminować zagrożenie ich zdrowia i życia jest sterylizacja.

Prosimy o wsparcie finansowe naszego projektu. Codziennie otrzymujemy zgłoszenia o kotkach w ciąży, niekastrowanych kocurach i kociętach potrzebujących pomocy. Nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim, ale staramy się nie odmawiać. Niestety zabiegi, profilaktyka, przetrzymanie kotów, a czasem długotrwałe leczenie "przy okazji " kosztuje, a kotów w potrzebie przybywa.

Chcemy zebrać pulę pieniędzy, którą przekażemy tylko na zabiegi sterylizacji i kastracji. Dzięki Państwa pomocy będziemy mogły poddać zabiegom większą liczbę kotów, a dzięki temu ograniczymy ich populację i cierpienie.

Dziękujemy.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
19 zakończonych zbiórek
Wsparło 37 osób
812 zł (16,23%)