Psu na Budę! Fundacja Animals Mielec

Zbiórka zakończona
Wsparły 52 osoby
1 312 zł (52,48%)

Rozpoczęcie: 12 Stycznia 2020

Zakończenie: 20 Grudnia 2020

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

W takich warunkach mieszkają na co dzień zwierzęta, którym pomagamy. Wszystkie zdjęcia wykonane są przez nas.

Kolejny pies, który w ogóle nie ma budy, a chcemy, aby miał schronienie przed zimnem na lata. Piesek dostał na chwilę obecną karmę, legowisko, koc.

Takie solidne, ciepłe budy kupiliśmy w 2019 r. do Schroniska w Mielcu i Schronisku Czekadełko oraz różnym psom na wsiach. Teraz chcemy  kupić kolejne psim bidom. Na zdjęciach budy u psów, które natychmiast wymagają wymiany oraz zdjęcia psów, które czekają na nowe ciepłe domki. Przedstawiamy też zdjęcia z miejsc, których w ostatnim roku wymieniliśmy budy. Chcemy zamówić takie piękne domki, jak budy, które dostarczyliśmy w tym roku do Schroniska w Mielcu lub zalanego Schroniska w Wadowicach Dolnych, które ucierpiało w tegorocznej powodzi.Te pieski też wypatrują budy. Zbiórka jest dla nich i kolejnych psich nieszczęść. Chcemy poprawić im warunki na tyle, na ile mamy możliwość. Wszystkie nasze akcje pomocowe są dostępne na profilu fb Fundacja Animals Mielec. 

Pieski powyżej, też dzięki naszym działaniom, dostały nowe, ciepłe budy, koce, karmę i smycze, żeby mogły spacerować oraz nowe obroże.

Kochani, rok 2020 chcielibyśmy zacząć od akcji pomocowej dla zwierząt, których właściciele są w trudnej sytuacji materialnej lub nie zdają sobie sprawy, że warunki, które stworzyli własnym zwierzętom, są niewłaściwe. Mamy kilka takich miejsc, w który psy potrzebują ciepłych bud. Mieszkają albo w starych, dziurawych, albo w szopach, kurnikach. Na już są potrzebne budy dla suczki ze szczeniakami, dla pieska, który śpi pod gankiem, dla psów, które śpią pod wiatą. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę na ten cel. Nasz stolarz wykona budy z ocieplonymi wszystkim ścianami i podłogą.

Psy będą mieć ciepło na wiele lat. Serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc. Bardzo prosimy o wpłaty!

Zbiórka organizowana jest przez Fundację Animals Mielec działająca od 2012 r. przy Schronisku w Mielcu. Ratujemy, sterylizujemy, pomagamy - więcej o naszej działalności tutaj KLIK.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
43 zakończone zbiórki
Wsparły 52 osoby
1 312 zł (52,48%)