Ranny i chory szukał pomocy

Wsparło 155 osób
4 151 zł (103,77%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 3 Kwietnia 2021

Zakończenie: 1 Czerwca 2021

12 Kwietnia 2021, 10:05
Dodatkowe komplikacje

Gino jest w klinice całodobowej od piątku ponieważ pojawiły się duszności. Leży pod tlenem, włączono dożylnie antybiotyki oraz steryd. Czekamy na poprawę.

Pokaż wszystkie aktualizacje

05 Kwietnia 2021, 16:00
Gino w klinice całodobowej, bedziemy walczyc o łapkę

Po  dzisiejszej wizycie w klinice wiemy, że Gino został zaatakowany i dotkliwie pogryziony przez jakieś zwierzę. To cud, że przeżył, bo łapka ma liczne i głębokie rany, na głowie ropnie po pogryzieniu, ma rozciętą wargę i odgryzioną końcówke języka.


Dodatkowo kocur jest nosicielem kociej białaczki.

Spróbujemy zawalczyc o łapkę. Na ten moment Gino został w klinice i zostanie usunieta martwica i oczyszczone ropnie. Weterynarz nie ukrywa, że to będzie długa, ciężka i kosztowna walka. Podejmujemy wyzwanie.

A Wy ? Jesteście z nami i z Gino? Pomożecie nam finansowo?

Sobota Wielkanocna, wszyscy szykują się do świąt, ale potrzebujące zwierzęta pojawiają się czasem niespodziewanie i krzyżują nasze plany.

Na szczęście ten kot miał ogromnego farta - trafił na osobę, która nie przeszła obojętnie i szybko szukała dla niego pomocy.

Gino jest właśnie w drodze do kliniki całodobowej. Wiemy, że to duże koszty w okresie świątecznym, ale nie ma innego wyjścia, bo on na cito potrzebuje pomocy.

Błagamy o wsparcie, bo my zawsze szybko podejmujemy decyzję, nie bacząc na koszty. O to skąd weźmiemy pieniądze na fakturę, martwimy się, jak ją dostajemy, a kot musi trafić do kliniki jak najszybciej.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
169 zakończonych zbiórek
Wsparło 155 osób
4 151 zł (103,77%)
Wesprzyj