Ratujemy katowane i głodzone psy

Wsparło 638 osób
6 297 zł (104,95%)

Rozpoczęcie: 25 Sierpnia 2018

Zakończenie: 10 Września 2018

Jak zawsze możemy na Państwa liczyć :) Dzięki Państwa  pomocy udało się opłacić przyjęcie psów odebranych z interwencji do ośrodka dla psów „Kundel Bury z Wiejskiej Dziury”. W azylu pracował z nimi intensywnie zoopsycholog, a codzienny kontakt z człowiekiem pozwolił na to, że skrzywdzone zwierzęta otworzyły się na świat i przestały się bać człowieka.

Bita sunia Aria, o której była mowa w zgłoszeniu interwencyjnym do naszej organizacji, znalazła kochający dom :)

Dziś rodzinę tymczasową ma także Misiek. Zdjęcie mówi samo za siebie - uśmiechnięty i bezpieczny Misiek specjalnie dla Państwa :) Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami.

Poznają Państwo Kenzi? Mieszkała przypięta łańcuchem do wozu - bez wody, bez jedzenia, wychudzona i przerażona. Dziś nie do poznania :) Kenzi pozdrawia z domu tymczasowego :)

Jest jeszcze Nala. Narazie wciąż przebywa w azylu, ale zmieniła się nie do poznania. Była dzikim, wycofanym psem, reagowała agresją na próbę kontaktu, a dziś Nala to otwarty, kontaktowy pies. Na dowód zdjęcia ze spacerów z wolontariuszami :)

Z miejsca interwencji został odebrany kilka tygodni później jeszcze jeden psiak - oprócz skandalicznych warunków bytowania miał guz przepuklinowy oraz zaawansowane małoocze. Dziś chłopak już po kilku operacjach również czeka na dom w azylu. 

Łącznie zatem przyjęto do azylu 5 psów. Dwa z nich - Nala i Pirat nadal przebywają w Azylu Kundel Bury z Wiejskiej Dziury. Teraz czekają na nowe domy. Wyżej przedstawiliśmy zdjęcia uratowanych, bezpiecznych i szczęśliwych zwierząt oraz zamieszczamy fakturę, jaką jako Pogotowie dla Zwierząt zapłaciliśmy za zapewnienie tym psom opieki. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
55 zakończonych zbiórek
Wsparło 638 osób
6 297 zł (104,95%)