Bądź głosem cierpiących zwierząt! Ostatnia nadzieja dla zwierząt z interwencji

Wsparły 553 osoby
25 607 zł (128,03%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 24 Października 2021

Zakończenie: 16 Stycznia 2022

Godzina: 23:59

Jesteśmy wzruszeni tym, że zawsze odpowiadacie na nasze apele o pomoc i tak licznie włączacie się w akcje Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami! Wasze wsparcie dodaje nam skrzydeł do codziennej walki!

Gwarantujemy, że każdą złotówkę jaką przekazaliście ŁTOnZ przez te 32 lata naszego istnienia przekuliśy w masę dobrych uczynków i skutecznych działań o czym zresztą wciąż informujemy w naszych mediach społecznościowych! 

Dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych i Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni! 

Z całego serca dziękujemy WAM za każdą przekazaną złotówkę na tej zbiórce! Potrzeb jest oczywiście bardzo wiele i naprawdę każda pomoc jest dla nas niezwykle ważna, ale dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy zapłacić dużą część zobowiązań za leczenie i utrzymanie naszych podopiecznych! Zwierząt, które zostały odebrane z koszmarnych warunków, przerażających miejsc, gdzie były bite i głodzone. Każdy dzień to dla nas dzień walki z cierpieniem zwierząt, trudnymi warunkami w jakich żyją i głodem. Często nasi Inspektorzy godzinami w okresie zimowym marzną na interwencjach, ale to nic w porównaniu z dramatem jaki muszą znosić setki niewinnych istot. Warto walczyć i jesteśmy do tego w pełni gotowi i zmobilizowani. Potrzebujemy tylko środków, aby skutecznie nieść pomoc naszym mniejszym braciom! 

DZIĘKUJEMY!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
247 zakończonych zbiórek
Wsparły 553 osoby
25 607 zł (128,03%)
Adopcje