Bartuś z gnijącą łapką. Ma 6 miesięcy. Tułaczka, ból i cierpienie

Zbiórka zakończona
Wsparło 201 osób
4 060 zł (101,5%)

Rozpoczęcie: 24 Stycznia 2019

Zakończenie: 17 Lutego 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Bartuś to około 6-miesięczny kocurek, który, jak dotąd, żył pewnie jako bezdomny, niechciany kociak... Pewnego razu przyszedł pod jeden z bloków z dosłownie rozkładającą się łapą.

Rana śmierdziała, z łapy lała się ropa, była cała opuchnięta. Zadzwoniła do nas z rozpaczliwą prośbą o pomoc jedna z mieszkanek bloku. Kocurek był przerażony i nie dawał się złapać. Udało się dopiero wieczorem, kiedy był już tak słaby, że sam wszedł do kartonowego pudełka po butach i dopiero, kiedy opadł z sił, dał sobie pomóc.

Niestety, w łapę wdała się martwica. Kocurek nie miał już w niej nawet czucia. Z bólem serca podjęliśmy decyzję o amputacji, jedyną słuszną, ponieważ próbując ratować łapkę narazilibyśmy kocurka na zakażenie i śmierć... 


Bartuś okazał się prawdziwym kocim miziakiem. Uwielbia głaskanie, pieszczoty i wcale nie przeszkadza mu brak łapki. Radzi sobie świetnie. A my wierzymy, że gdzieś tam czeka na niego jego ukochany dom. On tak dużo wycierpiał, a ma przed sobą jeszcze wiele lat życia.

Sprawmy, aby było ono szczęśliwe...


Bartuś po operacji amputacji jeszcze kilka dni będzie przebywał w lecznicy. Niestety, musimy go zabrać do schroniska, do klatki. Bardzo chcemy, aby szybko znalazł dom, żeby ominął schronisko. Może zdarzy się cud?

Niestety, w ostatnim czasie trafiło do nas wiele poszkodowanych zwierząt (po wypadkach samochodowych, cierpiące, wygłodzone oraz takie, u których trzeba było wykonać amputację kończyn). Walczymy o każde życie zwierzaka, niestety koszty zaczynają Nas przerastać.. dlatego bardzo prosimy o wsparcie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
8 zakończonych zbiórek
Wsparło 201 osób
4 060 zł (101,5%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość