Nie pozostawmy 120 psów z Józefowa samych w nierównej walce z mrozem i bezdomnością

Wsparło 1 097 osób
19 483 zł (77,93%)
Brakuje jeszcze 5 517 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 17 Września 2018

Zakończenie: 17 Marca 2019

Dyrekcja, wolontariusze oraz podopieczni Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie k/ Legionowa,  bardzo proszą ludzi dobrego serca o wsparcie. W związku ze zbliżającą się zimą postanowiliśmy dla nich otworzyć specjalny rachunek i uruchomić znaną już z poprzednich lat akcję „GORĄCA MISKA” o rozszerzonym działaniu.

W związku z tym, że schronisko jest inicjatywą prywatną, w żaden sposób nie wspieraną przez Państwo, dyrekcja boryka się już od dłuższego czasu z problemami finansowymi. Wszystko, co posiadają, jest owocem ich ciężkiej pracy, oraz dzięki wsparciu darczyńców.

Pragnąć odciążyć ich od ciągłych zmartwień chcielibyśmy uzbierać na sezon jesienno/zimowy fundusze na pokrycie kosztów mięsa, batonów mięsnych, makaronu, zakupu węgla, oraz, jeżeli się uda, wywozu kontenerów z nieczystościami oraz szamba.

Koszt mięsa, makaronów, batonów w miesiącu to 2500 zł.

Miesięczny koszt wywozu nieczystości zapewniający psom higieniczne warunki - 4900 zł.

Tych około 120 zwierząt może liczyć tylko i wyłącznie na naszą pomoc. Dzięki zakupowi i gotowaniu mięsa z makaronem jesteśmy w stanie dać im jedyną namiastkę ciepła w mroźne dni. Dostarczenie pozostałych rzeczy pozwoli wolontariuszom na spędzeniu więcej czasu z podopiecznymi zamiast skupianiu się na pozyskiwaniu funduszy.

Mamy nadzieję że wspólnymi siłami i dzięki dobroci naszych serc uda nam się pomóc podopiecznym Schroniska w Józefowie przy ul. Strużańskiej 15.

Organizator
3 aktualne zbiórki
21 zakończonych zbiórek
Wsparło 1 097 osób
19 483 zł (77,93%)
Brakuje jeszcze 5 517 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość