Ratujemy zwierzęta upodlone w GOSPODARSTWIE GROZY

Wsparło 451 osób
13 308 zł (140,08%)

Rozpoczęcie: 4 Stycznia 2019

Zakończenie: 17 Stycznia 2019

To była bardzo trudna interwencja z uwagi na agresję właścicieli. Zwierzęta odbieraliśmy w dwa dni ponieważ nie byliśmy przygotowani na tak duży odbiór. Psy jakie zostały odebrane z łańcucha dzięki Państwa pomocy zostały wyleczone. rany po wrastających łańcuchach się wygoiły a wszystkie psiaki dzięki pomocy darczyńców mają zapewnione super domy. 

Suczka, która była przykuta łańcuchem do budy - mieszka w domu z kochającą rodziną, która zgodziła się opiekować psiakiem na czas trwania postępwoania karnego przeciwko właścicielom. 

Z kolei poniższa fotogrfia pokazuje psa z wrośniętym łańuchem. Dziś psiak przebywa również w domu tymczasowym. Warunki ma nieporównywalnie lepsze.

Suczka przykuta łańcuchem do beczki mieszka obecnie w Warszawie w bloku, również u kochającej rodziny. 

Z interwencji odebrano także koty. Z klatki w całości zanieczyszczonej odchodami zabraliśmy trzy nieszczęscia. Po wyleczeniu trafiły one na domy tymczasowe, gdzie dalej dochodziły do siebie. Oto dwie fotografie z domów tymczasowych. 

Nie lepsze warunki miały króliki Podczas interwencji zabieraliśmy je z klatek w odchodach. Były chore i wymagały intensywnej opieki weterynaryjnej. Dziś są nie do poznania. Także przebywają w domach tymczasowych. 

Ostatnim odebranym zwierzęciem był kuc. Stał w ciemnosci z ogromnie przerośniętymi kopytami. Zabraliśmy go do stajni, gdzie znalazł opiekę weternaryjną i przede wszytskim niczym nieograniczony ruch. 

Dziś życie kuca wygląda już inaczej. Stoworzony do wolności ogier - bryka w nowym miejscu bez ograniczeń. 

Cierpienie zwierząt się zakończyło. Moglismy to zrobić dzięki Państwa pomocy. Zawieść do nowych domów także dzięki fianansewemu wsparciu. Ze środków tych opłacamy także zabiegi weterynaryjne i utrzymanie tych zwierząt. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
37 zakończonych zbiórek
Wsparło 451 osób
13 308 zł (140,08%)