Grace, znowu będziesz szczęśliwym szczeniakiem

Wsparło 160 osób
4 448 zł (148,26%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 29 Kwietnia 2020

Zakończenie: 31 Grudnia 2020

Grace trafiła pod nasze skrzydła w ostatnią sobotę (25 kwietnia) wraz ze swoją towarzyszką Glorią. Obie były psami dzikimi, biegającym po Międzychodzie. To jeszcze w sumie psie dzieci, które zapewne urodziły się na ulicy i bardzo wcześnie musiały sobie zacząć radzić same.

Jak widać kondycja Grace nie jest nazbyt dobra. W karcie informacyjnej z oględzin weterynaryjnych czytamy, że na skórze obecne są liczne sączące się zmiany, obecna ropna wydzielina, liczne ubytki sierści na głowie i kończynach oraz świąd całego ciała. Pobrano zeskrobiny i obecnie czekamy na ich wynik. Do czasu uzyskania wyników została ona poddana leczeniu w kierunku zapalenia skóry.

Antybiotyk, preparaty wspomagające funkcje skóry oraz kąpiele lecznicze to teraz dla niej codzienność.

A teraz zagadka, ile według Was Grace ma lat? Nigdy pewnie sami nie zgadniecie. Zaznaczyliśmy już, że to jeszcze psie dziecko. Ma ona dopiero 21 tygodni. Uwierzycie? Jest dopiero w trakcie wymiany zębów na stałe. Wygląda jakby ktoś zamknął ją w starczej skórze.

Wiemy, że wierzycie, że jesteśmy w stanie odmienić jej los. Sprawić, że jeszcze będzie rozbrykanym psim dzieckiem. Bez Was jednak ciężko będzie nam tego dokonać. Pomożecie?Przywrócicie jej wiarę w ludzi?

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
21 zakończonych zbiórek
Wsparło 160 osób
4 448 zł (148,26%)
Wesprzyj